Černá bedýnka se sice časem změnila v digitální přístroj, ale dobré oko, správné světlo, smysl pro kompozici a schopnost být v pravý čas na správném místě zůstávají i v současné roztěkané době zárukou kvalitní fotografie… Také proto se kutnohorská umělecká agentura a galerie ArcusGallery rozhodla na poslední předprázdninový měsic připravit pro výstavní prostory v kavárně Čert a Káča expozici příznačně nazvanou Kutnohorští fotografové.

close Pozvánka na výstavu Kutnohorští fotografové v kavárně Čert a Káča v Kutné Hoře. info Zdroj: se svolením ArcusGallery zoom_in Pozvánka na výstavu Kutnohorští fotografové v kavárně Čert a Káča v Kutné Hoře.

Více jak deset autorů představí zhruba sedm desítek černobílých i barevných fotografií, nejenom s kutnohorskými motivy. Podvečerem opět provede Lenka Frankovicová, úvodního slova se ujme a autory stručně představí Nila Lettavová. Výstavu zvukem keramického zvonce ArcusGallery zahájí fotograf a kutnohorský patriot Jaromír Procházka. Připraveno bude i drobné občerstvení, na sklenku dobrého vína pozve přítomné kutnohorský vinař Jiří Kocián.

Barevnou i černobílou výstavu Kutnohorští fotografové lze v umělecké kavárně Čert a Káča navštívit do neděle 14. července.