Peklo v Dominiku, které vzniklo za podpory města Kutná Hora, mělo otevřeno po celý listopad a zrovna v době, kdy čerti zrovna někde pobíhali. Těšilo se velké návštěvnosti, a proto je možné objednat skupiny i v prosinci na e-mailové adrese: ddm@ddmkh.cz.

| Video: Youtube

Jako první ho měly možnost navštívit děti z kobylnické mateřské školy. Připraven byl i program pro školská zařízení. „Navštívilo nás neuvěřitelných dvacet tříd z mateřských škol, čtyři třídy ze základních škol, jedenáct oddělení školních družin a veřejnosti celých 583 návštěvníků. Sečteno a podtrženo, Peklem Dominik prošlo za měsíc listopad 1268 návštěvníků,“ spočítal ředitel kutnohorského domu dětí a mládeže Michal Smrkovský.

„Děkujeme za návštěvu a slibujeme, že v listopadu roku 2024 bude zase otevřeno. Ve videu se dozvíte výherce soutěže, kterého jsme vylosovali na akci Čerti pana Mikuláše v Dačického domě. Vítězům gratulujeme,“ dodal Michal Smrkovský.

| Video: Youtube

V adventním čase si lze navíc v zahradě domu dětí a mládeže prohlédnout originální betlém a pomocí QR kódů si poslechnout vánoční příběh, koledy nebo říkadla.

| Video: Youtube

Letos přidaly postavy do betléma děti ze ZŠ Jana Palacha Kutná Hora, ZŠ a MŠ Malešov, ZŠ Žižkov Kutná Hora, ZŠ Zruč nad Sázavou, Okružní 643. Zpěvu a mluveného slova se ujali Michal Smrkovský a Kateřina Špalková ml.

close Pozvánka do Betléma v zahradě Domu dětí a mládeže v Kutné Hoře. info Zdroj: se svolením DDM Kutná Hora zoom_in Pozvánka do Betléma v zahradě Domu dětí a mládeže v Kutné Hoře.