Krásy, vůně a chutě Ománu lze ale poznat někde úplně jinde než v luxusních rezortech, kam míří drtivá většina turistů. V písečných dunách rozlehlých arabských pouští, na divokém pobřeží bičovaném monzunovými větry, ve vysokých horách, kde za celý den člověk potká jen divoce se pasoucí kozy, nebo na panenských písečných plážích, kde společnost dělají jen rackové a krabi.

Zdroj: Youtube

„Láká vás vypravit se do této perly Orientu na vlastní pěst a užít si autentický a přátelský svět Arabského poloostrova se všemi jeho krásami? Na přednášce Kristiny Vlčkové a Vlastimila Beránka se dozvíte, jak se na cestu připravit, která místa nevynechat, co zde ochutnat a jak se v této přátelské zemi chovat,“ pozvali zájemce na cestovatelskou přednášku organizátoři ze spolku Život a zdraví.

Ejlat, nejjižnější město Izraele.
Izraelský Ejlat s přilehlou Negevskou pouští má co nabídnout každému cestovateli

Vstup bude volný. Na hosty čeká také zdravé a chutné občerstvení.

Pozvánka na cestovatelskou přednášku Omamný Omán v bývalé školní družině v ulici Jana Palacha v Kutné Hoře.Pozvánka na cestovatelskou přednášku Omamný Omán v bývalé školní družině v ulici Jana Palacha v Kutné Hoře.Zdroj: se svolením spolku Život a zdraví