Během turnaje budou pořadatelé vybírat dobrovolné příspěvky a dražit sportovní relikvie. Výtěžek poputuje na konto Petrovy dcery Nikolky a dalším potřebným.

close Pozvánka na sedmý ročník Šíša Cupu v Kutné Hoře. info Zdroj: Radek Hruška zoom_in Pozvánka na sedmý ročník Šíša Cupu v Kutné Hoře.

Pro letošní ročník si organizátoři navíc vybrali projekt „Mirčina sbírka", který pomáhá těžce nemocným dětem. Chtějí tak podpořit Radomíra Beila, který si prošel také velmi těžkým obdobím, kdy jeho dcerka bojovala s nemocí neuroblastom a naštěstí svůj boj vyhrála!

Radomír Beil ale moc dobře ví, že to není samozřejmost, a proto se spojil právě s Mirčinou sbírkou a chce vybrat nějakou tu korunu potřebným dětem. A také se rozhodl podpořit turnaj celodenním hudebním doprovodem.

Další změnou pro sedmý ročník jsou dětské dovednostní hry v nových disciplínách, které si pro děti připravil Stanislav Lebeda. Každý účastník si odnese hodnotné ceny. Dospělí si například mohou zastřílet na přesnost a vyhrát zajímavý dárek.

Radek Hruška