V rámci večerního programu se zájemci mohou těšit na představení jednotlivých lektorů, hostujících umělců a představení ProART Company.

ProART Festival letos uvede 39 lektorů z Česka i zahraničí, potkat se lze například s Annou Bolavou, Vilmou Cibulkovou, Zdeňkem Bínou, Lenkou Dusilovou, Veronikou Žilkovou a mnoha dalšími. Byl mezi nimi i herec Jan Kačer, ale v pátek 24. května zemřel.

V rámci večerních představení se můžete těšit na samotné lektory v improvizovaných setkáních, hudebního mága MAOKa a také na repertoár ProART Company. Uvidíte například Sny / Smetana 200, Reynek a Renaud: Snění z Petrkova nebo Píseň pro Viktorku.

close Pozvánka na ProART festival na zámku Kačina. info Zdroj: se svolením Barbory Matuškové zoom_in Pozvánka na ProART festival na zámku Kačina.

ProART Festival pokračuje ve své misi spojovat různé umělecké formy a přibližovat umění široké veřejnosti bez předsudků a pomyslných bariér. Koná se každé léto už od roku 2004. Letos kromě Kačiny navštíví Moravský Krumlov, Brno, Prahu, Jičín, Slavonice a Olomouc.