Celý pořad uváděl zpěvák Věnovanky Lukáš Lázňovský, se kterým také zpívali jeho kolegyně Petra Zikmundová a Klára Bucková. Své postřehy přidal i kapelník Václav Musílek, který poděkoval všem sponzorům, mediálním partnerům, muzikantům a také divákům za to, že chodí na jejich koncerty a tím je podporují.

Zmínil se také o velkém úspěchu kapely, kterého dosáhla na Evropském soutěžním festivalu dechových hudeb na severu Německa, ve městě Bösel. Poděkoval rovněž zvukařům Pavlu Kletečkovi a Martinu Hospodkovi za kvalitní ozvučení koncertu.

Ve druhé polovině koncertu Věnovanka zahrála mimo jiné i několik skladeb s vánoční tematikou a také řadu písniček od Jaromíra Vejvody. Josef Oplt na závěr koncertu poděkoval všem muzikantům za perfektní výkon i za pozvání, popřál všem účastníkům hodně úspěchů a také zdraví do dalšího roku 2020.

Diváci tohoto koncertu byli určitě spokojeni, což dávali v průběhu najevo potleskem a i tím si vynutili několik přídavků na konec.

Chtěl bych závěrem za všechny poděkovat všem účinkujícím a zvláště těm, kteří pomáhali kapelníkovi Václavu Musílkovi zajistit vše potřebné, aby se tento koncert mohl uskutečnit. Budeme se opět těšit na další setkání s dechovou hudbou Věnovanka i nadále.

Karel Novotný, misionář dechové hudby