Host se podělil o svůj přátelský vztah k Miloši Formanovi, vzpomínal na devadesátá léta a transformaci české společnosti, přiblížil zákulisí natáčení filmu „Městečko“ ve Zbraslavicích, který je často přirovnáván k Formanovým „Plavovláskám“.

Pak se hovořilo se o jeho začátcích v dabingu a filmu. Jan Kraus se dotkl se i své průpravy v jízdě na koni v době svého dětství, kterou diváci sledovali ve videosekvenci z filmu Lišáci, Myšáci a Šibeničák z roku 1970.

Diváky pak skvěle pobavil několika historkami ze svého období podnikání s keramikou, kterou vyráběla jeho bývalá manželka Jana Krausová, a při přípravách velkého stavebního veletrhu s italskou společností počátkem devadesátých let minulého století, které zachytil i ve své poslední knize Můj soukromý buzynes z roku 2018.

| Video: Youtube

Ve druhé polovině se moderátor věnoval jeho slavné Show Jana Krause, která vznikla podle vzoru amerických „Late Night Show“. Jan Kraus vyzdvihl důležitost rozhovoru jako „královské disciplíny“ pro život a zmínil několik konkrétních hostů ze své show, na které bude dlouho vzpomínat.

Bylo milé, že se pořadu zúčastnila i herečka Ivana Chýlková, která společně s manželem Janem Krausem na závěr udělala skvělou tečku za povedeným večerem.

Moderátor Josef Förster poděkoval početnému publiku z širokého okolí za velký zájem a dotazy a těší se na setkání ve čtvrtek 20. června v 18.30 hodin, kdy Zruč navštíví sportovní komentátor Robert Záruba.

close Pozvánka na Křeslo pro hosta ve Zruči nad Sázavou se sportovním komentátorem Robertem Zárubou. info Zdroj: se svolením Josefa Förstera zoom_in Pozvánka na Křeslo pro hosta ve Zruči nad Sázavou se sportovním komentátorem Robertem Zárubou.