Divákům se v průběhu slunného odpoledne představily mažoretky AVANTI a AVANTI Star z čáslavské lidušky pod vedením Hany Neumanové. Vystřídaly je aerobičky ve skupině Bond pod choreografickou „taktovkou“ Ludmily Váchové. Výtečné taneční variace předvedly v pohodové atmosféře i další seskupení. Tanečnice se vlnily ve stylu latiny, ale i hip hopu. Bravurně vyzněl i mrštný aerobik, kick box aerobik, hip hop a sportovní aerobik starších děvčat opět pod vedením Ludmily Váchové.

Z čáslavského Domu dětí a mládeže přišly mažoretky, které předvedly kouzelné vystoupení s prvky disko tance a funky aerobiku. Zlatým hřebem, který opět bral přihlížejícím dech, byly kreace hochů z kolínské breakdancové skupiny Tamagotchi Crew. Ti si, stejně tak jako před třemi týdny v Kutné Hoře, vysloužili obdiv i potlesk.

„Bylo to příjemně strávené odpoledne,“ podotkla sedmnátiletá Lucie Jašová. Spokojeně odcházeli i děti s balónkem v ruce a jejich rodiče, kteří měli možnost si pohovořit s redaktory a objednat předplatné.