„Čáslav k nám přijela s tím, že má šest bodů, přijela hrát otevřenou partii. Nám ale zápas nesedl. Přesto jsme se dostali do vedení díky trefě Jimmyho, který přehodil gólmana po výkopu našeho brankáře. Další šance k tomu, abychom vedení pojistili, jsme ale neměli. Po přestávce jsme chtěli hrát lépe, ale opak byl pravdou. Soupeř byl lepší, my jsme nehráli dobře, ale vzadu jsme to dobře zavřeli. Krásným gólem jsme zvýšili na dva nula. Na konci hosté kopali penaltu, tu Straka chytil. Zvládli jsme to bez větších nervů, ale výkon dobrý nebyl,“ popsal děj na hrací ploše trenér Benátek nad Jizerou Radim Truksa.

Kutná Hora prohrála na půdě Vysokého Mýta
Kutná Hora na favorizované Vysoké Mýto nestačila. Gól Zelenky stačit nemohl

„Jsme zklamaní, že nemáme žádný bod,“ ulevil si po utkání trenér poražených Jakub Svoboda. „V první půli byli domácí herně lepší a měli stoprocentní šanci, Vyhnánek nás ale podržel. Pak jsme ale darovali soupeři gól tak, že jsme kopali standardku, míč chytil gólman a rychle jej rozehrál. My jsme se nezajistili a útočník přeloboval brankáře. Ve hře dopředu jsme nebyli nebezpeční. Obrovskou šanci měl ještě Strnad, ale míč mu skočil na koleno a šel vedle brány. Ve druhém poločase jsme byli lepší, od šedesáté minuty jsme měli navrch. Tutové šance jsme si ale nevytvářeli. Domácí hráli na brejky a druhou trefu přidali po rohu, kdy vrátil z voleje míč do brány Mansfeld. To byl nádherný gól. Sám na bránu šel ještě Hannich, ale také nedal. Na konci jsme kopali penaltu, ani tu ale Kamil Petrů neproměnil. Nebyli jsme produktivní, proto vyhráli domácí po zásluze,“ okomentoval průběh střetnutí čáslavský kormidelník.

Benátky n. J. - Čáslav 2:0 (1:0)

Branky: 29. Jimmy, 83. Mansfeld. Poločas: 1:0.

Benátky: Straka – Holeček (78. Komma), Slicho, Jimmy (90. Outěřický), Glöckner, Šimek (88. Košek), Zabilanský, Bodlák (90. Váňa), Kopa, Macek, Mansfeld.

Čáslav: Vyhnánek – Richard (40. Bašek), Mach, Vančura (46. Ronovský), Čuchal, Hejný, Petrů, Strnad (64. Vilím), Slavík, Chábera (73. Schovanec), Hannich.

#facr-vysledky|


Načítám tabulku …
|3#