Čáslav – Hlinsko 1:1

„Je to obrovská ztráta,“ načal hodnocení hodně rozladěný trenér Čáslavi Roman Kučera. „Měli jsme rozhodně na výhru, takže jsme hodně zklamaní. Tímto výsledkem jsme si to hodně zavřeli,“ přidal kouč čáslavského celku.

„V prvním poločase jsme hráli velice dobře, dobře jsme kombinovali a měli jsme tři velké šance, z toho jedna byla stoprocentní. Kučera ale z deseti metrů přestřelil,“ litoval Kučera. „Soupeře jsme k ničemu nepustili, oni měli dva rohy a z jednoho dali gól. My jsme srovnali, ale bohužel byl náš další nápor jen platonický. Místo toho, abychom tlak stupňovali, tak to tak nebylo. Měli jsme náznaky šancí a závary, ale nebyli jsme schopni dát gól,“ litoval kouč domácího mužstva.

Z fotbalového utkání I.A třídy Bohemia Poděbrady - Vrdy (1:0)
Vrdům pomohla ke třem bodům práce útočníka Víška a nůžky Vávry

„V prvním poločase jsme hráli slušně, asi náš nejlepší fotbal. Měli jsme to vyjádřit gólově, ale zklamali jsme. Pak nás přibrzdil gól hostí a v té naší kvalitě už jsme to nedohráli. Nebyli jsme schopni skóre otočit,“ dodal Roman Kučera.

Branky: 63. Slavík – 54. Volf. Poločas: 0:0.

Čáslav: Vyhnánek – Vencl, Konyvka, Kučera, Hanč, Chábera, Nešpor, Turyna (74. Kraj), Mráz, Slavík (74. Junek), Peterka (62. Ronovský).


Načítám tabulku ...