První branku utkání vstřelil po devíti minutách domácí kapitán Jakub Vančura, který využil špatného odkopu brankáře. Hosté za necelé dvě minuty vyrovnali, kdy se po házeném autu dostal míč až k Václavkovi, který se nemýlil. Hosté v patnácté minutě z velice podobné situace dokonce otočili. Dobrou příležitost měl Vančura, ale brankář Slatiňan jeho střelu vytěsnil mimo bránu. Čáslavští srovnali ještě před koncem poločasu, Mlynka našel skvělým centrem do vápna Jíchu, který už si věděl rady.

Do druhého poločasu naskočili domácí aktivně a za deset minut dával třetí čáslavský gól Mráz, který se prosadil po standardní situaci. Hosté mohli také poděkovat brankářovi Vostradovskému, který v následujících minutách dvakrát vychytal Strnada. Velkou šanci měl Mlynka, který obešel brankáře, ale bránící obránce jeho dorážku do brány zblokoval.

Devět minut před koncem přišel pro Čáslavské trest za neproměňování šancí. Václavek dal svůj druhý gól v zápase a vyrovnal na 3:3. Na penalty vyhráli domácí. Poslední desítkou rozhodnul Robin Vocel.

Trenér Čáslavi Radim Truksa s výsledkem zápasu spokojený nebyl: „Dnes jsme chtěli a měli získat tři body, to se nám bohužel nepovedlo. Výsledek jsme si měli pohlídat, a ne dostat dvě minuty po vstřelení gólu vyrovnávací branku. Sice máme dva body, ale spokojený opravdu nejsem.“

Čáslav – Slatiňany 4:3p

(9. Vančura, 43. Jícha, 55. Mráz – 10., 81. Václavek, 15. Vácha).

Čáslav: Kubát – Skokan (86. Fuxa), Mráz, Petrů, Hannich (21. Kunášek) – Mlynka (78. Růžička), Vebr, Čuchal (71. Vocel), Kořínek (46. Strnad), - Jícha, Vančura. Trenér Radim Truksa.

Slatiňany: Vostradovský – Novotný, Valda, Hauf, Hanč, Slováček (86. Slavík), Koudelka, Vladyka (90+2. Trňák), Vácha, Václavek, Ráliš (77. Koblasa). Trenér Petr Myška.