Čáslav – Dobrovice 3:1

„Vzhledem k tomu, že jsem v disciplinárním řízení, když jsem pustil hodnocení minulého zápasu do veřejného prostoru, tak tento týden zase zápas hodnotit nebudu, abych nedostal další trest,“ hlesl po utkání trenér čáslavského mužstva Jakub Svoboda a přenechal hodnocení asistentovi Robinu Vocelovi.

Z fotbalového utkání I.A třídy Hlízov - Čáslav B (1:3)
Šesták byl jediným střelcem v derby. Jeho Hlízov porazil Čáslav B

„Utkání jsme si zkomplikovali sami, když jsme chybou dostali gól po autu už po dvaceti vteřinách. Nezačali jsme dobře, ale nepoložili jsme se. Podařilo se nám brzy vyrovnat a utkání bylo v naší režii. Soupeři jsme přesto vlastními chybami nabídli hned několik šancí, tu největší zahodil Kacafírek. Do půle jsme ale vedli my,“ popisoval průběh prvního dějství Vocel. „Ve druhém poločase oba týmy hru zjednodušily. Na naší straně tam bylo pár fotbalových akcí, které měly skončit gólem. Měli jsme čtyři nebo pět příležitostí, ale dali jsme jen jeden gól. Mohli jsme utkání v klidu dohrát, ale to bychom nebyli my, abychom si nepřidělali komplikaci. Vyrobili jsme penaltu, Vyhnánek ji naštěstí chytil. V zápase jsme se ohrozili hlavně sami, měli jsme dát více branek,“ přidal asistent čáslavského trenéra.

Branky: 13. Hannich, 33. a 65. Chábera – 1. Kopecký. Poločas: 2:1.

Čáslav: Vyhnánek – Junek, Čuchal, Mráz, Ronovský, Ráliš, Chábera (80. Kraj), Štichauer (90. Havelka), Hajník, Hannich (87. Petrů), Konyvka.


Načítám tabulku ...