„Ve Vysokém Mýtě se nám dlouhodobě nedaří, kdyby mi někdo před zápasem řekl, že budeme mít dva body, bral bych to. Ovšem s ohlédnutím na průběh zápasu musím říct, že to bylo jednoznačně na vítězství. Po poločase jsme vedli 1:0 díky brance Robina Vocela, když domácí stoper podskočil výkop Michala Kubáta a Vocel proměnil samostatný únik přehozením brankáře. Domácí jsme do ničeho nepouštěli, nedostali se do žádných šancí ani k zakončení. Obraz hry se ve druhém poločase moc nezměnil, hráli jsme ze zabezpečené obrany a hrozili jsme z brejků, které měly velkou kvalitu. Oba poločasy jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme neproměnili naše šance a soupeř nás za to dokázal potrestat po standardní situaci, kdy se odražený míč z chumlu dostal až do naší brány. Ke třem bodům nebylo daleko, ale jsem spokojený i s dvěma body,“ zhodnotil utkání čáslavský trenér Radim Truksa.

Další utkání čeká Čáslav v neděli 14. října na domácím hřišti od 15:30. Soupeřem jí bude mužstvo MFK Trutnov, které se nachází na třináctém místě tabulky, zatímco Čáslav je první.

Vysoké Mýto – Čáslav 1:2 na penalty (86. Valášek – 30. Vocel). Vysoké Mýto: Krátký – Trnka (82. Žák), Hock, Kouřil, Wimmer, Kopřiva (70. Valášek), Fišer, Štěpán (46. Mokrejš), Tlapák (58. Rezek), Novák, Dvořák. Trenér Radim Fikejz. Čáslav: Kubát – Růžička, Vebr, Mráz, Kunášek – Strnad (78. Mlynka), Petrů, Vančura, Vocel (90. Richard), Kořínek (68. Hannich) – Jícha. Trenér Radim Truksa.