„Myslím si, že v prvním poločase jsme podali dobrý výkon. Soupeře jsme přehrávali, drtivou většinu poločasu jsme hráli na polovině soupeře. Dostali jsme hosty pod tlak, a to se nám nakonec vyplatilo v podobě pokutového kopu. Ten proměnil Jiří Petrů. Měli jsme tři dobré možnosti zvýšit vedení, bohužel Mlynka, Hannich a Petrů své šance nevyužili. Ze šance Petrů, která skončila tyčkou, založil soupeř protiútok, ze které ho se mu podařilo vstřelit vyrovnávací branku. To je podle mě velká škoda, kdybychom tu příležitost proměnili, tak by výhra nebyla vůbec daleko. První poločas skončil 1:1. Ve druhém poločase jsme se snažili navázat na naši hru z první půle. Zápas ale dospěl do remízového stavu. Při penaltách nás podržel brankář Michal Kubát. V deváté sérii jsme dokázali urvat bonusový bod. S prvním poločasem jsem spokojený, s druhým už ne. Za průběh zápasu jsme si asi vyhrát nezasloužili,“ shrnul svoje hodnocení Radim Truksa, trenér čáslavských fotbalistů.

Čáslav - Trutnov 2:1 na penalty (32. Petrů - 44. Brejcha)

Čáslav: Kubát - Růžička, Richard (63. Kořínek), Mráz, Kunášek - Mlynka (46. Strnad), Vocel (83. Uher), Petrů, Hannich (75. Kopp) - Vančura, Jícha. Trenér Radim Truksa.

Trutnov: Šťastný - Turner, Zezula, Dvořák, Holubec, Brejcha (83. Balcar), Zieris, Vyhnánek, Matějka, Kovář. Trenér Miloš Dvořák.