Kutná Hora – Kosmonosy 1:2

Kutnohorské fotbalisty převzal v týdnu po odvolaném Holíkovi jeho asistent Libor Tichý. Jenže ani jemu se nepodařilo mužstvo vytáhnout z krize. Tedy alespoň ne výsledkově.

Bořek Dočkal
Otec o rozhodnutí Dočkala: Udělal dobře. Který novinář ho rozzlobil?

„Bylo to všechno dost narychlo a neměli jsme čas měnit nějaké taktické věci,“ uvedl po svém prvním utkání v roli hlavního trenéra Kutné Hory Libor Tichý. „Šlo nám o jediné a tím bylo bodovat. Podat výkon, abychom mohli ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou. Na body jsme ale nedosáhli,“ vyprávěl nový kouč Sparty. „Musím říct, že v prvním poločasu jsme se našemu cíli hodně přiblížili, náš výkon byl dobrý. Chtěl jsem na týmu týmovost a zarputilost, pro nás bylo tohle nejdůležitější. V prvním poločase jsme byli soupeři rovnocenným partnerem a mohli jsme být i šťastnější. Měli jsme více šancí, ale ty jsme neproměnili. Po krásné akce jsme dali první branku, ale pak jsme propadli na konci půle a hosté srovnali. Druhá půle se nám už tolik nepovedla, nenavázali jsme na výkon z prvního dějství. Každopádně z prvního poločasu se musíme odrazit, tam jsme pracovali kvalitně. Na bod jsme si mohli sáhnout, soupeři jsme výhru nedarovali zadarmo,“ dodal Libor Tichý.

Branky: 28. Křelina – 45. vlastní Marek, 51. Kořínek. Poločas: 1:1.

Sparta Kutná Hora: Malý – Pleva (85. Tichý), Veselý, Franc, Zrůst, Tulach (57. Piskač, 73. Exner), Pilný, Nekvinda, Křelina, Marek, Prokůpek.


Načítám tabulku …