Hned po rozehrání a dlouhém míči za obranu šel ze strany sám na bránu hostující Hannich, ale neproměnil. Poté byl k vidění vyrovnaný fotbal. Domácí se dostali do vedení po dlouhém výkopu brankáře Malého, kdy se za čáslavské beky dostal Raymond Darkeh a skóroval.

„Jde o nového hráče na zkoušku z havlíčkobrodského Slovanu. Byl s námi na tréninku, dal v utkání dva góly a bylo na něj hodně faulů. Jeví se dobře,“ řekl kutnohorský obránce Bedřich Franc.

Druhý gól Sparty přidal znovu Darkeh, tentokrát po rohu Piskače, když se prosadil na přední tyči. O trochu méně štěstí měl vzápětí Franc, který hlavou orazítkoval tyč.

„Druhá půle byla i po prostřídání na obou stranách hodně vyrovnaná. Hosté měli možná postupem času více ze hry a my jsme hrozili z brejků,“ líčil Franc. Čáslavi se podařilo sice snížit po trefě Hannicha na 1:2, ale vyrovnat už nedokázala.

Čáslavský trenér Jakub Svoboda prohru v Lorci nijak nedramatizoval: „Z prohry o jednu branku nedělám vědu. Hrálo se minimálně remízové utkání. Jsem rád, že jsem v zápase mohl protočit téměř dvě jedenáctky a do utkání jsme zapojili v současné době ještě tři hráče dorosteneckého věku. Minimálně Milan Čáp na stoperu si v zápase počínal velmi dobře. Téměř celý první poločas jsme po dlouhé herní pauze přivykali důrazu domácích. Moc nám nefungovala organizace hry a systémové napadání rozehrávky soupeře téměř neexistovalo."

Kutná Hora – Čáslav 2:1 (2:0, Darkeh 2 - Hannich). Kutná Hora 1. pol.: Malý – Marek, Bílek, Franc, Saulich – Šindelář, Semrád, Piskač, Hradílek – Cimr, Darkeh. 2. pol: Jeřábek – Marek, Bílek, Franc, Saulich – Kolůvek, Nekvinda, Vlášek, Pleva – Hradílek, Darkeh. Trenér Radek Kulhánek. Čáslav 1. pol: Barták - Kurka, Mráz, Šmejda, Hannich - Strnad, Čuchal, K. Petrů, Kopp - Ronovský, Mlynka. 2. pol.: Barták ­- Jelínek, Čáp, Šmejda, Kurka (75. Čuchal) ­- Vančura, Klepal - Mlynka (65. Kopp), Král, Hannich - Netušil. Trenér Jakub Svoboda.