Dvůr Králové – Čáslav 1:4

„Jeli jsme si pro tři body a máme je. Navíc jsme ve druhém poločase předvedli velmi dobrý výkon, tudíž jsou i zasloužené,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Čáslav musela stejně jako s Benátkami otáčet nepříznivé skóre: „Zbytečně jsme se v prvním poločase přizpůsobili domácím. Nehráli jsme kombinačně, podstupovali jsme řadu osobních soubojů. Hra se kouskovala, my jsme se nedostali do tempa, navíc jsme inkasovali branku po chybičce brankáře,“ popisoval Svoboda. „Potvrdilo se, že máme zdravé jádro, které se dokáže semknout, když nám teče do bot. Ve druhém poločase jsme předvedli skvělý výkon. Korunoval ho hattrickem Adam Ronovský, jehož druhá branka byla výstavní. Koneckonců všechny čtyři branky jsme dali po pěkných kombinačních akcích,“ připomněl Svoboda.

Z přípravného fotbalového utkání Čáslav komb. - Český Brod B (5:1)
Výhru čáslavského béčka podpořil premiérovým gólem mladší dorostenec Hybler

Čáslav se po vítězství ve Dvoře Králové vyhoupla na třetí místo tabulky. O bod před Velké Hamry: „V neděli nás tak čeká přímý souboj o třetí příčku. Samozřejmě chceme opět zvítězit a potvrdit tak důležité tři body ze hřiště soupeře,“ dodal Svoboda odhodlaně.

Branky: 28. Tomeš – 51., 59. a 79. Ronovský, 62. Hejný. Poločas: 1:0.

Čáslav: Vyhnánek – Konyvka, Mráz, Petrů, Slavík – Schovanec, Vančura (87. Kurka) – Strnad (46. Hejný), Čuchal, Hannich (84. Bašek) – Ronovský.


Načítám tabulku …