Letohrad – Kutná Hora 7:0

Šokující výsledek se zrodil hlavně ve druhém poločase. V tom prvním dali domácí dva góly a mohli být rádi, že těsně před pauzou neinkasovali. Jenže ve druhé pětačtyřicetiminutovce zcela hru ovládli a hlavně přidali pět branek. A rázem byl na světe debakl.

„V prvním poločase jsme dostali dvě branky kvůli nedohrávání a nedostupování soupeře v křídelních prostorech i v pokutovém území. Těsně před koncem poločasu jsme měli velikou šanci, kterou jsme se mohli vrátit do zápasu, ale nedali jsme,“ hodnotil první dějství zápasu kutnohorský trenér Jan Holík. „Ve druhé půli jsme dostali třetí branku a od tohoto okamžiku jsme utkání jen dohrávali. A dostali jsme další čtyři branky, což pramenilo z toho, že jsme měli daleko menší chuť a snahu hrát fotbal na rozdíl od soupeře. Ten si šance vytvářel a proměňoval. V tomto utkání jsme nemohli pomýšlet na dobrý výsledek ani na body a domácí zaslouženě vyhráli,“ přiznal kouč poražených.

Branky: 15. a 49. Kabourek, 36. a 57. Hiller, 55. Počtýnský, 69. Šplíchal, 85. Boura. Poločas: 2:0.

Kutná Hora: Malý – Wolf (76. Exner), Saulich (69. Prokůpek), Franc, Nekvinda, Marek, Jeníček, Cimr (46. Křelina), Piskač, Pleva, Tichý (46. Zelenka).


Načítám tabulku …