Dobrovice – Čáslav 1:0

„Co se týče hry, tak zejména v prvním poločase jsme byli lepším týmem. Chábera šel sám na gólmana, nebezpečně pálil Hanč, měli jsme tam další střely, závary v šestnáctce. Ale z ojedinělé akce a následné standardní situaci dali domácí gól. Jinak na bránu za celý zápas nevystřelili. Ve druhém poločase se už nehrál fotbal, jen se polehávalo, hra se kouskovala, z obou stran to bylo hodně neurovnané,“ zhodnotil utkání čáslavský trenér Roman Kučera.

Zmar hostí přišel v 78. minutě, kdy Vencl neproměnil ani pokutový kop. „Pak jsme ještě měli několik náznaků šancí, ale nebylo nám přáno. Kdybychom s nimi hráli ještě jeden zápas, tak branku stejně nedáme. Sportovní štěstí se od nás odvrátilo zády,“ byl zklamaný kouč poražených. „V prvním poločase jsme ale hráli nejlepší fotbal v jarní části sezony. Dařilo se nám kombinovat, ale rozhodla jediná trefa. A tu dali domácí,“ podotkl Kučera.

Situace jeho mužstva je už kritická. „Je to tak, ale ve fotbale je možné všechno. Zápasů je ještě hodně. Musíme věřit, že se chytneme jedním gólem, jednou výhrou a že to zlomíme,“ je stále optimistický Roman Kučera.

Branky: 12. Horák. Poločas: 1:0.

Čáslav: Vyhnánek – Vencl, Záruba (61. Peterka), Kučera, Hanč, Chábera, Nešpor, Turyna (61. Ronovský), Schovanec (46. Konyvka), Slavík (56. Kraj), Junek.


Načítám tabulku ...