„Pro mě to byl po pěti sezonách poslední zápas na lavičce Čáslavi. Ačkoliv hrajeme se soupeři vyrovnaná utkání, tak nesbíráme body. Sedm bodů po jedenácti utkáních je opravdu málo a musíme z toho vyvodit závěry. Mám sebereflexi a když nám to bodově nefunguje, musíme přivést nového kouče,“ řekl pro klubový web Jakub Svoboda, který v Čáslavi zároveň zastává funkci v rámci vedení klubu.

Čáslavští fotbalisté se v letošní sezoně trápí. Herně, ale především střelecky. V jedenácti odehraných zápasech nastříleli pouhých čtrnáct gólů. A co je podstatnější, to je fakt, že získali jen sedm bodů. Proto jsou třetí od konce, horší jsou už jen Kosmonosy (také 7 bodů) a Letohrad (4).

Čáslav vyhrála v úvodním kole tohoto soutěžního ročníku nad Trutnovem 3:1, poté třikrát prohrála a doma porazila Dobrovici rovněž 3:1. V dalším domácím utkání o dva týdny později plichtila s Brandýsem 3:3, když prohrávala už o dvě branky a remízu zachraňovala pět minut před koncem. Venku nezískali svěřenci trenéra Svobody ani bod.


Načítám tabulku ...