Podolští se dostali do vedení díky brance Švadlenky, který překonal brankáře hostů dloubákem z dobrých třiceti metrů. Soupeř ale vyrovnal na 1:1. První poločas nakonec skončil vedením Kobylek, do samostatného úniku se dostal Karel Weinlich, tváří v tvář brankářovi soupeře uspěl a poslal svůj tým do vedení 2:1. Tak také skončil první poločas, žádná další branka už nepadla. Ve druhé části utkání nejdříve zahrozily Rozhovice, ale domácí podržel brankář Dastych, který předvedl několik dobrých zákroků. Poslední branku si připsal Hájek, který tečoval Švadlenkovu střelu, a míč se zastavil až v síti brány hostů. Bílé Podolí tak zvítězilo 3:1.

Pro Podolské to bylo třetí přátelské utkání zimní přípravy, Nejdříve porazili jasně Ronov nad Doubravou 4:0, když si dvě branky připsal Švadlenka a po jedné Fejfar s Chmelařem. Následovala remíza 3:3 proti Tupadlům, kde si dva zásahy připsal Weinlich a jednou mířil přesně Šejvl.

Další přípravné utkání odehrají fotbalisté Bílého Podolí v sobotu 9. března od 16:00 na umělé trávě v Kolíně. Soupeřem jim budou Býchory, hrající kolínský okresní přebor. V sobotu 16. března odehrají Podolští poslední přátelské utkání, tentokrát s Malínem, jehož mužstvo bojuje o výhru kutnohorského okresního přeboru.

Bílé Podolí – Rozhovice 3:1 (2:1)

Branky Bílého Podolí: Švadlenka, Weinlich, Hájek.
Bílé Podolí: Dastych – Skala, Šálený, R. Toman, Kupka – Hájek, Fejfar, Kubát, Šejvl – Weinlich, T. Švadlenka. Střídali: L. Štoček ml., J. Švadlenka, L. Štoček st. Trenér Bohuslav Šváb.