„Zápas se mi hodnotí těžce, výsledek je sice mrzutý, ale soupeř hrál na brejky, které mu vycházely. Měli jsme asi osmdesát procent držení míče, vyprodukovali jsme si moře šancí, ale neproměnili jsme ani jednu. Soupeř měl také dobré příležitosti. Nás vychytal zručský brankář Cudlín, který nás vychytal výborně. Zvládl polapit asi osm, devět vyložených šancí, musím ho pochválit, chytal fantasticky, na svůj vzhled se dokáže opravdu rychle dostat na zem. Ke konci jsme zkusili trochu otevřít hru proti deseti, nakonec jsme ještě inkasovali branku krátce před konečným hvizdem, to byla chyba. Nehrálo se nám moc dobře, Zruč se zavřela do obrany a čekala na brejk, když už jsme se do šance dostali, pochytal ji Cudlín. Hostům se brejky opravdu dařily, byli z nich nebezpeční, nakonec nám z nich dali dvě branky. Doplatili jsme na neproměňování našich příležitostí a možná trochu na lehkomyslnost, kdy jsme proti deseti asi až moc otevřeli hru. Soupeř vyhrál zaslouženě, dal dvě branky a my ani jednu, a fotbal se na branky hraje. S výsledkem jsem nespokojený, ale chci pogratulovat Zruči, jsou teď na vlně, daří se jim a vyhráli zaslouženě,“ zhodnotil utkání sázavský trenér Pavel Chuchla.

„První poločas byl vyrovnaný, hrálo se na těžkém terénu, oba dva týmy měly dvě stoprocentní šance. Druhá polovina utkání byla také vyrovnaná, Sázava měla hned na začátku šanci, tu ale neproměnila. Potom jsme dostali červenou kartu. Přesto jsme v 75. minutě vstřelili branku, a v devadesáté minutě jsme prostřelili sázavského brankáře podruhé. Utkání bylo vyrovnané, domácí drželi více balon, my jsme měli ale více nebezpečných situací před soupeřovou bránou,“ zhodnotil utkání zručský kapitán Ondřej Jouza.

Sázava se příští týden utká s Pečkami, utkání se odehraje v sobotu 10. listopadu od 14:00 v Sázavě. Na Zruč nad Sázavou čeká další celek z Kutnohorska, Uhlířské Janovice. Zápas se odehraje v sobotu 10. listopadu od 14:00 ve Zruči nad Sázavou. (sec)

Sázava – Zruč nad Sázavou 0:2

Branky: 70. Zeman, 90. Janda. Poločas: 0:0.

Sázava: Hošťálek – Marek Chrpa, Kyselka, Chuchla, Král – Havránek, Keltner, Martin Chrpa, Sochor – Dušek, Bartoš (77. Danko). Trenér Pavel Chuchla.

Zruč nad Sázavou: Cudlín – Louda, Hájek, Jouza, L. Jelínek – Martinák (62. Janda), Viktora, Petrů, Arnolt – P. Jelínek, Zeman.