„V zápase nastoupila velmi mladá základní jedenáctka, do toho to byl první zápas pro sedmnáctiletého obránce Olivu. Naše nezkušenost se bohužel projevuje v zápasech. Soupeř nám vstřelí branku po naší hrubé chybě a nám se nedaří adekvátně odpovědět. První poločas jsme neodehráli dobře. Domácí byli nebezpeční ze standardních situací. Naštěstí nás podržel brankář Kovařík, který chytil i penaltu, ale z následného závaru se soupeř prosadil. Tohoto gólu je škoda, byla to zbytečná chyba. Ve druhém poločase se nám dařilo být více na míči a kombinovat. Největší šanci měl Dastych, který ale nemířil přesně a míč těsně minul branku soupeře. Měli jsme pak nějaké další šance, ale žádnou vyloženou. Deset minut před koncem zápasu přidali domácí druhou branku střelou z nějakých dvaceti metrů,“ zhodnotil utkání trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

Další zápas odehraje čáslavská rezerva v neděli 21. října doma proti mužstvu TJ Sokol Luštěnice.

Čelákovice - Čáslav B 2:0

Branky: 27., 79. Sabol.

Čelákovice: Tvaroh - P. Homola (88. Pánek), Pikous (84. Bílek), J. Homola, Matějka, Kolovecký, Vacek (79. Buček), Sabol, Arazim (71. L. Vlček), Filip (62. M. Vlček). Trenér Radek Skuhravý.

Čáslav B: Kovařík - Dastych, Oliva, Pavlík, Lebduška (62. Plíhal) - Jirků, Zoufalý (5. Kurka), Ronovský, Kopp, Fuxa - Chadraba. Trenér Jakub Svoboda.