Čáslav B – Průhonice 2:1

Domácí trenér zařadil do sestavy několik borců divizního A týmu. A tento tah vyšel na jedničku. První branku dal Ronovský, trefil se už po třiadvaceti minutách. Hosté nesložili zbraně a těsně před poločasem vyrovnali. Mezi střelce se zapsal Douda. Zápas pomalu ale jistě směřoval k remíze, proti byl ale čáslavský Ronovský. Svou druhou brankou rozhodl o výhře svých barev.

Ilustrační foto
Kutnohorsko: Okresní fotbalové výsledky

„Na začátku utkání nám trvalo, než jsme chytili zápasové tempo a soupeř byl prvních deset minut aktivnější. Poté jsme ale přebrali otěže a soupeře jsme v podstatě k ničemu nepustili. Hráli jsme aktivně a kombinačně a podařilo se nám vypracovat šance, což vyústilo penaltovým kopem, kdy náš útočník byl faulován. A následný pokutový kop jsme proměnili. Mrzí mě závěr prvního poločasu, když po naší ztrátě na soupeřově půli nás soupeř ohrozil ze dvou brejků. Bohužel pro nás z druhého brejku soupeř vstřelil gól,“ řekl k prvnímu poločasu trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků. „Chtěli jsme do druhé půle vstoupit lépe než v závěru prvního poločasu, nicméně naše slova zůstala v kabině, začali jsme více nakopávat míče a chybělo nám více mezihry. Soupeř nás ohrožoval s brejkových situací, ale naštěstí jsme je přežili a v závěru utkání se nám podařilo vsítit gól. Předtím předcházely tři vyložené brankové situace, kdy jsme se ocitli sami před brankařem a míč jsme měli na hlavě, ale bohužel jsme zakončovali do brankářových rukou,“ litoval promarněných příležitostí trenér vítězného celku. „Musím vyzdvihnout kvalitu soupeře, který byl podle mého jeden z nejlepších soupeřů, proti kterému jsme doposud hráli. Zároveň měli svůj fanklub, který po celou dobu vytvářel fotbalového prostředí,“ dodal Jirků. 

Branky: 23. a 83. Ronovský (první z PK) - 44. Douda. Poločas: 1:1.

FK Čáslav B: Barták – Lebduška, Richard, Čáp, Slavík, Vilím (86. Tůma), Schovanec (61. Konyvka), Bašek (90. Novák), Kopp (61. Papoušek), Chábera (73. Havrda), Ronovský.


Načítám tabulku …