Ani to ale příliš neuspokojilo jejich trenéra Františka Poláka. „Jediné, s čím můžu být spokojený, jsou vstřelené čtyři branky. Ale začátek byl velmi mizerný. Kluci hráli profesorsky. Ve hře chybělo úplně všechno, nebyla to hra mančaftu krajského přeboru,“ zlobil se Polák.

Jeho svěřenci se po obdržené brance přece jen vzpamatovali. „Ale nejde vstupovat do utkání tak, že dvacet minut nevíme, co se děje,“ uznal. Druhý poločas už ovlivnil déšť. „Skoro půl hodiny lilo, ale dohrálo se to,“ dodal Polák.

Jeho protějšek měl navzdory porážce z utkání paradoxně dobrý pocit. „Především úvodních třicet minut bylo dle mých představ,“ vrátil se Lukáš Jirků do úvodní pasáže, na které chválil dobře organizovanou hru svého týmu i vysoké tempo zápasu.

„Nám se podařilo vstřelit úvodní branku zápasu, ale to bylo z naší strany směrem dopředu vše. Soupeř ze tří střel na bránu v prvním poločas dal tři góly. Dostali jsme lekci z produktivity,“ popisoval utkání, které splnilo účel.

„V utkání jsme vyzkoušeli i další dorostence, kteří zahráli velmi dobře. Jedinou branku vstřelil Tadeáš Fišr, který odehrál dobré utkání. I další podali vcelku dobré výkony. Po roční pauze nastoupil Jakub Svoboda, který by měl být pro naši obranu velkým přínosem,“ rozebíral.