Kádr suverénního týmu posledních dvou sezon zůstal pohromadě. „Posilou bude určitě Tomáš Vyhnánek z Uhlířských Janovic. Akorát mě naštvaly odchody dvou kluků, kteří nám to ani neoznámili a podepsali přestup jinde. Ale tihle kluci moc nehráli. Ondra Puk byl po zranění kolene a nemohl se dostat do hry. Druhým je Jakub Navrátil, kterému je šestatřicet. V tomhle věku když nehrajete, musíte jinam. My jsme akorát neměli prostor sehnat náhrady. Kdyby nám to řekli dříve, bylo by to lepší,“ řekl trenér David Linhart.

Bude jeho tým znovu na první příčce? „Kádr je konkurence schopný, určitě bychom měli hrát v první pětce. Co jsem ale slyšel, hodně se posílila Sokoleč, kde dělají hráče z vyšších soutěží. Posílil i Slovan Poděbrady, který chce jednoznačně postoupit. Nové hráče mají i Průhonice. Bude těžší obhájit prvenství, ale nějakou kvalitu máme a pokud vydržíme zdraví, jelikož nás moc není, tak jsme schopní těmto týmům konkurovat a porvat se o prvenství,“ odpověděl kouč Hlízova.

Postupové cíle jeho tým nevyhlásil. Podle Linharta odmítl Hlízov krajský přebor už loni: „Kádr tvoří kluci, kteří hráli vyšší soutěže v Čáslavi, Kolíně nebo někde jinde. Do vyšší soutěže se jim nechtělo. I já si objektivně myslím, že I. A třída je pro nás ideální. Nemám strach, že bychom spadli z krajského přeboru, ale nemáme mládež a obecně fotbalisté nejsou. Nechci jít cestou, že budu tahat šest lidí z Prahy nebo Pardubic. Máme všechny kluky z regionu, kteří jsou do dvaceti kilometrů.“