Výběr slabšího soupeře měl svůj záměr. „Já zápas hodnotím jako dobrou přípravu, protože jsme si zkusili hrát do plných. S tím máme trochu problémy, když je na nás někdo zalezlý a brání od půlky,“ vysvětlil trenér Hlízova David Linhart a soupeře pochválil: „Dokud měl Suchdol síly, tak bránil slušně, takže to svůj účel určitě splnilo.

Původně se měl Hlízov střetnout s pražskou Admirou. „Kvůli hlášeným absencím a nemocem jsme zrušili přátelák s Admirou B a jsem rád, že jsme se s Davidem Čižinským dohodli na tomhle utkání, pro oba je to lepší než trénovat.“ O víkendu zajíždí Hlízov do Vlašimi na utkání s tamním B týmem.

A co nejvíce Linharta v sobotním duelu potěšilo? „V tomhle zápase jsem byl spokojený s křídelní hrou, kdy jsme tam sypali jeden centr za druhým a dali z toho góly. Spokojenost je i s nulou vzadu, kterou jsme uhráli po dlouhé době,“ oddychl si při odpovědi.

Hlízov – Suchdol 7:0 (2:0, Jarůněk, Kopecký, T. Šváb, Hačka 2, Puk, vlastní). Hlízov: Míšek - M. Šváb, P. Růžička, Navrátil, M. Frejlach - M. Výborný, Kopecký, Šesták, T. Šváb – Jarůněk, Puk. Střídali: Hačka, O. Tomíšek, Kvíčala. Trenér David Linhart.