Hlízovské fotbalisty poslal do vedení už po sedmi odehraných minutách Vladimír Maxa, kterého našel zpětnou přihrávkou Martin Frejlach, Maxa pak poslal míč k tyči a poslal hosty do vedení. Hosté pak měli další dobré příležitosti k navýšení vedení, ale ani jednu nevyužili, to se stalo až v pětačtyřicáté minutě, kdy se z domácího rohového kopu dostali Hlízovští do protiútoku, ze kterého dal Maxa druhou branku. První poločas tak skončil za stavu 0:2 pro Hlízov.

Ve druhém poločase se jako první prosadil v šedesáté minutě Roman Hačka, který uspěl se střelou bodlem na zadní tyč, poslední branku přidal Lukáš Křelina v nastaveném čase, když proměnil samostatný únik na bránu domácích. Utkání skončilo za stavu 0:4, hlízovití fotbalisté brali zasloužené tři body.

„První branku jsme dali po kombinaci Frejlacha s Maxou, který následně otevřel skóre. Další tři, čtyři stoprocentní šance jsme neproměnili. Druhou branku přidal opět Maxa z protiútoku, na který domácí vůbec nezareagovali. Poločas skončil 0:2, ale mohl skončit třeba 0:5, nebo 0:6, to by možná odpovídalo více. Domácí byli slabí, ve druhém poločase jsme dali rychle třetí branku zásluhou Romana Hačky. Poslední branku dal Lukáš Křelina, když šel sám na bránu. Celkově si myslím, že jsme hráli dobře, šedesát, sedmdesát minut jsme hráli přesně podle mých představ. Napadali jsme vysoko, byli jsme na míči, pak se prostřídalo, čímž hra na nějakých deset minut utrpěla, než se hráči z lavičky ohřáli. Potom už to opět mělo parametry, zvítězili jsme jednoznačně, soupeř na nás vůbec neměl,“ zhodnotil utkání hrající trenér hlízovských fotbalistů David Linhart.

Loučeň – Hlízov 0:4 (7., 45. Maxa, 60. Hačka, 92. Křelina)
Loučeň: Polák – Špalda, Vlasák, Ladra, Poulíček, Prisčák, Holánek, Holub, Bašus, Kadlec, Sutter (56. Štěpánek).
Hlízov: Míšek – M. Šváb, Navrátil, Tafel, Výborný – Hačka (65. Kvíčala), Růžička, Kopecký, Šesták (59. Křelina), Frejlach (68. T. Šváb) – Maxa. Trenér David Linhart.