Dolnobousovský SK – Hlízov 1:1

„Ze zápasu mám rozporuplné pocity,“ ulevil si po zápase trenér Hlízova David Linhart.

„Opět jsme zaspali začátek zápasu a mohli hned v první minutě prohrávat. Vůbec jsme neplnili stanovenou taktiku a po patnácti minutách jsme klidně mohli prohrávat tři nula. Po třech šancích soupeře a mojí velké kritice jsme konečně začali hrát to, co je nám vlastní a přebrali jsme otěže prvního poločasu,“ pokračoval Linhart.

„První tutovku Pavel Růžička neproměnil, ale ve druhé už se nemýlil a vedli jsme 1:0. Vedení mohl navýšit Vančura, ale zblízka přestřelil prázdnou branku. Začátek druhého poločasu jsme opět totálně zaspali, přestali v obraně dostupovat hráče a dostali se tak opět pod tlak. Potom to byl takový zápas nahoru - dolů, ale vyrovnání nakonec přišlo po souboji ve vápně, který nás hráč vyhrál, ale reklamoval faul, který nebyl a domácí to dohráli. Vzápětí šel ještě sám na branku Šesták, který nedal a z protiútoku mohli rozhodnout domácí hlavou po centru,“ popsal stěžejní okamžiky utkání hlízovský kormidelník.

„Bod asi bereme, domácí byli herně o trochu lepší. Jsem zklamaný ale z našeho projevu v začátcích poločasů a hlavně když už jsme ustáli šance domácích, tak z hodně laciného vyrovnávacího gólu. Na druhou stranu dobře hrající Bousov si bod zasloužil,“ dodal David Linhart.

Branky: 79. Kíma - 42. P. Růžička. Poločas: 0:1.

Hlízov: Vavřina – Zdeňka, Kubín (78. Martínek), Vojtíšek (55. Jilemnický), J. Růžička, Šesták, Vančura, Tichý (60. Kruliš), P. Růžička, Král, Maxa.


Načítám tabulku ...