Bílé Podolí – Býchory 1:5

„Všechno se obrátilo proti nám, ale hlavně jsme hráli proti kvalitnímu soupeři. Býchory nejsou nahoře pro nic za nic. Nám se nedařilo, nastřelili jsme tyčku, břevno, měli jsme i nějaké šance. Ale hosté dali celkem rychle dva góly, na můj vkus byly jejich branky dost laciné. Pět jedna je pro nás dost, ale my jsme se do hry už nedostali, hosté měli dvougólový polštář a pak si vedení hlídali. Hosté vyhráli zaslouženě. My musíme ještě nějaký bodík uhrát ke klidu,“ uvedl po utkání trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb.

Branky: 77. Švadlenka – 22. Lev, 23. A. Chvalovský, 35., 56. a 65. A. Vyhnánek. Poločas: 0:3.

Jílové – Uhl. Janovice 3:3

„Byl to vyrovnaný zápas a byl pro diváky dost zajímavý. Ani jednomu týmu už o nic nešlo a tak to na hřišti podle toho vypadalo, hlavně padaly góly. Oba týmy předvedly dobrou hru a potěšily tak přítomné diváky,“ hlesl po zápase krátce trenér Uhlířských Janovic Radek Förster.

Branky: 23. Půlpán, 54. z PK Jankele, 87. z PK Cimpl – 3. a 35. Svoboda, 63. z PK D. Marek. Poločas: 1:2.

Z fotbalového utkání divize C  Kutná Hora - Libiš (4:1)
FOTO: Kutná Hora se pere o záchranu dál. Hlavně díky hattricku Veselého

Teplýšovice – Sázava 4:4

„Začali jsme se skvěle. Dali jsme branku a hezky kombinovali. To trvalo asi deset minut, potom jsme si koupili lístek na kolotoč. Domácí nám dávali gól za gólem. Vůbec jsme nestíhali. O poločase jsme si řekli, že nechceme dostat deset. No a ve druhé půlce domácí úplně zvadli. Dělali velký chyby a my to postupně dorovnali. Steinocher dal po poločase hattrick. V první půli byl špatný, tak jsem ho dal do útoku a byl lepší,“ smál se po zápase sázavský hrající trenér Pavel Chuchla. „Jsme spokojeni. Jo a v poslední minutě pro nás měla být asi penalta. Rozhodčí nechtěl domácí asi více rozesmutnět,“ dodal dobře naložený kouč Sázavy.

Branky: 19. a 35. Král, 21. Průcha, 32. Vyhlídal – 9. D. Kalivoda, 53., 67. a 86. Steinocher. Poločas: 4:1.

Pečky – Vrdy 4:1

„Hned zkraje zápasu jsme nedůrazně odclonili pečeckého Sovu a ten z velkého úhlu střelou na přední dostal ve 4. minutě domácí do vedení. Tento moment byl vystihující pro celý první poločas. Měli jsme velký problém s organizací hry do defenzivy a domácím to značně ulehčili. Dopředu jsme hráli slušně po vápno, ale tlak byl pouze platonický. Ke gólům nevedla ani série rohových kopů a ani z pokutového kopu jsme se neprosadili. Navíc když už jsme to zvládli i do dobrého zakončení, vytáhl domácí brankář dva výborné zákroky. Domácí nás trestali pravidelně a poločasových čtyři nula bylo hrozivých. Druhou půlku jsme domácí více přitlačili, dokázali snížit,  ale na zvrat to nestačilo. Za první poločas zasloužené vítězství Peček,“ uznal trenér hostujícího celku Roman Masopust.

Branky: 4. Sova, 20. Králík, 35. a 38. Zajíc – 75. Havránek. Poločas: 4:0.

Kondrac – Suchdol 4:2

„Začali jsme hrozně a brzy jsme dostali první branku. Pak jsme se dostali zpátky do hry, do poločasu jsme byli lepším týmem, dobře jsme kombinovali a dali jsme dva góly. Ve druhém poločase je to pořád stejné. Soupeř na nás nalezl, my prohráváme souboje a z toho pramení branky soupeře. Z toho domácí těžili. Bylo tam i pár kontroverzních rozhodnutí rozhodčího, jim to pomohlo a my jsme neměli sílu se zvednout,“ přiznal hrající trenér Suchdola David Čižinský.

Branky: 4. a 69. Sedláček, 58. a 74. Kubát, – 16. Semrád, 44. Vojáček. Poločas: 1:2.


Načítám tabulku …

Načítám tabulku …