Bílé Podolí – Milovice 4:1

„Hrajeme pořád v jedenácti a ti co jsou na hřišti, tam musí padnout. Musím říct, že jsme měli ze soupeře respekt, ale vstoupili jsme do utkání slvěle a dali jsme rychlé dva góly. První půli jsme měli ve své režii, až na konci poločasu soupeř začal hrozit a měl tam několik standardních situací, to jsme ale přežili. Když jsme pak přidali třetí gól, bylo hotovo. Hosté sice snížili, ale my jsme výhru pojistili. Jsme za to rádi, protože v jakém jsme rozpoložení, že se hráči omlouvají nebo jsou zranění, je to pro nás výsledek až z říše snů,“ byl nadmíru spokojený trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb, jehož tým se nese na vítězné vlně a vyhrál už páté utkání za sebou.

„Zápas v Bílém Podlí se vyvíjel špatně od začátku. Asi jsme byli ještě v kabinách a už jsme prohrávali dva nula po osmi minutách. To byl hrozný úvod. Domácí byli lepší a důraznější a my jsme udělali tři hloupé chyby. Ve druhém poločase jsme zase darovali domácím třetí gól a bylo po zápase. Nenavázali jsme na předchozí výsledky, proto jedeme s prázdnou domů. Teď bude klíčové porazit Liblici,“ uvedl po utkání milovický brankář Ondřej Fišer.

Branky: 6. Dvořák, 7. Jelínek, 60. Švadlenka, 90+2. Radovnický – 78. L. Müller. Poločas: 2:0.

Uhlířské Janovice – Suchdol 1:1

„Trápíme se už delší dobu. A utrápeně jsme zachránili ke konci alespoň remízu. Hra se nám nedaří, máme dost zraněných ale na to se nechci vymlouvat. Jak nám to tam všechno padalo, tak teď to tak není a ani herně to nejde a nevytváříme si šance. Nemůžeme se z toho dostat. Máme ale bod a neděláme z toho vědu. Nějak to dokopeme a potřebujeme, aby se nám kluci uzdravili, hodnotil utkání trenér domácího mužstva Radek Förster, jehož družina čeká na tříbodový zisk tři zápasy.

Z divizního fotbalového utkání  Kutná Hora - Kolín
Kouzlo nového trenéra nefungovalo. Kutná Hora padla doma

„Škoda. Vyrovnávací gól jsme dostali těsně před koncem po standardní situaci. Soupeř nám především díky standardkám zatlačil. V prvním poločase jsme hráli dobře a dokonce jsme vedli. Ve druhém poločase nás domácí přehrávali, nalezli na nás, my jsme mysleli hlavně na brejky, jenže jsme nebyli přesní. Je to škoda, byli jsme blízko a mohli jsme mít o dva body víc,“ litoval hrající trenér hostujícího týmu David Čižinský.

Branky: 89. Kopecký - 42. Laštovka. Poločas: 0:1.

Jílové – Sázava 0:1

„Velmi dobře takticky odehraný zápas z naší strany,“ pochvaloval si hrající trenér vítězného týmu Pavel Chuchla. „Měli jsme hodně absencí, museli jsme hrát více zezadu. Naše brejky měly sílu a z jednoho padla rozhodující branka. Domácí nás v závěru utkání mačkali jako citrón, nebylo to jednoduché. Máme velkou radost z výhry a z výkonu našich mladých chlapců,“ těšilo Pavla Chuchlu po sedmém vítězství v řadě.

Branky: 16. Koubek. Poločas: 0:1.

Semice – Vrdy 1:1

„V úvodu prvního poločasu se odehrálo dobrých třicet minut z obou stran. My jsme pak museli vystřídat kapitána Břízu. Od třicáté minuty do konce poločasu byl lepší soupeř. Trefili asi dvě břevna, přitlačili nás a my byli rádi, že jsme neinkasovali gól. Z kraje druhé půle jsme se ujali vedení brankou trefenou Rychtaříkem. Bohužel jsme ten náskok nenavýšili, i když jsme šance měli. Potom jsme byli potrestaní v poslední minutě,“ litoval po zápase vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka.

„Fotbal se hrál prvních dvacet minut. Potě jsme domácí dostali pod tlak a stalo se z toho divadlo,“ byl hodně stručný trenér hostujícího celku Roman Masopust.

Branky: 50. Rychtařík – 90+2. Šveřepa. ČK: 84. Růžička (Vrdy). Poločas: 0:0.


Načítám tabulku …

Načítám tabulku …