Uhl. Janovice – Jevany 1:3

„Začátek jsme měli skvělý, když jsme se rychle ujali vedení. Jenže pak hosté vyrovnali, to bylo v době, kdy jsme měli polozraněného brankáře, toho jsme museli následně vystřídat. Poté jsme měli dvě ultratutovky, ale ty jsme neproměnili. A Jevany skórovaly po standardní situaci. Ve druhém poločase se už nehrál fotbal, soupeř stále polehával, hra byla rozkouskovaná a my jsme se nedostali do hry. Prohráli jsme podruhé za sebou, což se nám nestává. Je to podobné jako loni. Doufám, že se příští týden v Senohrabech zase chytíme,“ uvedl po utkání trenér Uhlířských Janovic Radek Förster.

Branky: 5. Tancer – 20. Rejka, 41. Jakub Popelka, 82. Šimůnek. Poločas: 1:2.

Vrdy – Býchory 0:1

„Hned na začátku jsme měli stoprocentní šanci. David Šveřepa se velmi dobře uvolnil, dostal se sám před brankáře, ale nezamířil přesně. Poté se hrál fotbal nahoru - dolů s velkým nasazením a snahou obou týmů. Nám se nepodařilo proměnit ani druhou tutovku, a tak se mohl radovat soupeř.  V poslední minutě první půle se býchorský Jehlička dostal k odraženému míči, navedl si balon ke středu hřiště a za přispění větru nádherně vymetl šibenici,“ popsal jediný gólový moment utkání domácí trenér Roman Masopust. „Druhý poločas byl více přerušovaný a přinesl víc dlouhých míčů. Hosté hráli na rychlé protiútoky a byli v přechodu stále nebezpeční. Dokázali jsme Býchory v posledních dvaceti minutách zatlačit do hlubokého bloku, přesto jsme gól nedali. Podruhé jsme doma prohráli, tentokrát po slušném výkonu. Na gól se hrozně natrápíme,“ mrzelo kouče vrdského týmu.

Branka: 45. Jehlička. Poločas: 0:1.

Sázava – Říčany 3:1

„Bylo to opravdu zajímavé. Já viděl soupeře na jaře už třikrát. Je to pořád stejné. Od první minuty  nadávají rozhodčímu, komentují každý faul, každou situaci. Jejich lavička se chová ještě hůř,“ řekl po zápase hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla. „Zápas byl zajímavý. My jsme měli v první půlce tři šance a jednu proměnili. Druhá půle byla nervózní, hosté se váleli ještě víc. Dostali jsme blbý gól a museli jsme to honit. Nakonec jsme to zvládli, ale nebylo to jednoduché. Mají ve středu zálohy Martina Suse a hrál skvěle. Měli jsme s ním dost práce. Tři body jsou parádní, máme tak alespoň klid do dalších zápasů. Kluky chválím. Dobře trénují a je to vidět při zápasech. Dokážou zlomit utkání na naší stranu,“ měl radost z výhry sázavský kormidelník.

Branky: 28. a 90+9. D. Kalivoda, 88. Ksandr – 65. Fodor. ČK: 57. Beneš, 79. Vosáhlo (trenér), 89. Marušák, 90+1. Netolický (všichni Říčany). Poločas: 1:0.

Suchdol – Senohraby 3:0

„Konečně jsme dali góly,“ ulevil si hrající trenér Suchdola David Čižinský. „Dvacet minut jsme měli dobrých, soupeře jsme přehrávali a dali jsme dva góly. Jeden z penalty, druhý byl vlastní, oba vyplynuly z naší aktivity,“ těšilo kouče vítězů. „Pak jsme udělali pár chyb v rozehrávce, hosté těžili z výškové převahy svých hráčů. Dostali jsme se pod tlak, hosté měli závary. A pak jsme šli do deseti. Odbránili jsme to, navíc jsme z brejku přidali třetí branku. Soupeř měl tak dvě šance. Pro nás je důležité, že jsme získali tři body, takže spokojenost,“ řekl Čižinský.

Jeho tým je nyní třetí od konce. Odpoutal se ode dna, pod sebe dostal dva týmy. „Šance je vždycky. Ve hře je ještě hodně bodů, teď jsme předskočili dva soupeře, takže uvidíme. Nyní budeme hrát se soupeři okolo nás, tak uvidíme, co nám to přinese. Pořád se musí bojovat. Máme radost, že jsme vyhráli,“ dodal Čižinský.

Branky: 7. a 72. Semrád (1. z PK), 19. vlastní Bílek. ČK: 53. Laštovka (Suchdol). Poločas: 2:0.

Městec Králové – Bílé Podolí 0:1

„Myslím, že hodnocení jsou samá pozitiva. Jak jsem to klukům narýsoval na tabuli, tak to všechno vycházelo,“ liboval si trenér vítězů Bohuslav Šváb. „Soupeře jsem předtím viděl. Pomohlo nám i nerovné hřiště, k domácím jsme včas přistupovali a ti nemohli nic vymyslet. Dali jsme první branku a pak jsme to ubránili poctivou defenzivou. Po naší brance bych bych nešťastný, kdybychom nějaký bod ztratili. Domácí nás zatlačili až v posledních deseti minutách, jinak nic neměli. Někteří hráči mě překvapili, jak zápas zvládli takticky,“ přidal Šváb.

Branka: 55. Švadlenka. Poločas: 0:0.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...