Kácov – Uhlířské Janovice 2:7

„Zápas se nám hrubě nepovedl. Když dostane mužstvo sedm gólů a ještě k tomu doma, je jasné, že to není úplně náhoda. Bohužel jsem se nepoučil z jarního utkání s Uhlířskými Janovicemi, kdy jsme měli podobné problémy jako tentokrát, ale inkasovali jen jednou. Takže ode mě špatně zvolená taktika v kombinaci se špatným výkonem našeho mužstva a dobrým výkonem Uhlířských Janovic znamenal ostudný debakl. Omlouvám se všem našim příznivcům za náš výkon a za celý tým slibuji, že se to již nebude opakovat,“ řekl po debaklu v okresním derby trenér Kácova Michal Veliký.

„Zápas jsme měli de fakto pod kontrolou celý zápas kromě dvaceti minut druhého poločasu. Kluky musím pochválit, teplo bylo extrémní a kluci makali do poslední minuty. Jsem rád, že jsme zápas zvládli, atmosféra byla nádherná. Největší nebezpečí byl Honza Jícha, který je neuvěřitelný v osobních soubojích, snad za celý zápas neprohrál souboj. Dali jsme góly vypracované a byly tam dva nádherné po střelách z dálky. Padlo nám tam všechno, takže můžu před kluky jen smeknout,“ lebedil si trenér hostujícího celku Martin Dotlačil.

Branky: 1. Solnář, 68. Jícha (z PK) – 14. a 47. J. Kopp, 72. a 89. Jelínek, 22. T. Kopp, 61. Barták, 80. N. Marek (z PK). Poločas: 1:2.

Jesenice – Červené Janovice 5:3

Fotogalerie: I. B třída Středočeského kraje, skupina D (3. kolo): SK Slavia Jesenice - Č. Janovice 5:3

„První zápas sezony. Hrálo se vyrovnané utkání ve vysokém tempu, bohužel výpadky v koncentraci a taktické chyby v defenzivě nás připravily o lepší výsledek a odměnu v podobě bodů. Chtěl bych klukům za výkon poděkovat, převedli jsme velmi slušný výkon. Myslím, že minimálně bod jsme si zasloužili. V příštím utkání budeme chtít navázat na dobré pasáže z tohoto zápasu a připsat si první body do tabulky pravdy,“ uvedl po utkání červenojanovický fotbalista Tomáš Dudla.

Domácí trenér Pavel Zdanovec měl po mači rozporuplné pocity. „Musím se přiznat, že s výkonem ani s konečným výsledkem spokojený nejsem. Měli jsme celé utkání zvládnout daleko lépe," svěřil se šestačtyřicetiletý kouč s tím, že stačilo zopakovat výkony z předchozích přípravných zápasů. „Co se týče obecných pokynů, ať už nastavení herní taktiky mužstva, vstup do utkání, specifické obranné činnosti, tak tohle všechno kluci plnili obstojně. Horší už to bylo u individuálních výkonů některých hráčů," lamentoval trenér druhého týmu minulého ročníku jedné ze skupin nejnižší krajské soutěže.

Branky: 20. a 81. Novotný, 16. Kuchta, 68. Bureš, 87. Rak – 37. Jonáš (z PK), 55. Marek, 80. Novák. Poločas: 2:1.

Sázava – Jevany 2:3

„Samozřejmě nás výsledek mrzí, protože i když hra byla vyrovnaná, šancí ke vstřelení gólů jsme měli podstatně víc než Jevany. S výkonem kluků jsem sice spokojen, protože nastoupili na řadě pozic hráči s minimem zkušeností. Bohužel se to projevilo na obdržených brankách. Velmi laciné chyby nás stály tři body. Jinak u nás byla výborná atmosféra. Diváci nás hnali do útoku. Hodně mě to bavilo, mělo to šťávu,“ uvedl k utkání hrající trenér sázavského týmu Pavel Chuchla.

Branky: 16. Steinocher, 27. Chuchla – 45. Chroust, 61. Štěch, 87. Šobíšek. Poločas: 2:1.

Paběnice – Býchory 4:3

„K prvnímu zápasu jsme nastoupili v kombinované sestavě, do které nám zasáhly dovolené a zranění,“ popsal předzápasové komplikace trenér Paběnic Jaroslav Vlach. „Ale první poločas se nám výsledkově i herně povedl, kdy jsme se dostali do vedení 4:1. Druhy poločas nás soupeř zatlačil a my se hlavně bránili. Naštěstí jsme utkání dovedli do vítězného konce a děkuji všem hráčům za odbojované utkání,“ měl radost ze zisku tří bodů domácí kouč.

Branky: 32. a 44. Špičák, 9. Šindelář, 37. Kouba – 22. a 69. Jehlička, 48. Chlumský. Poločas: 4:1.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...