1/5

Jevany – Červené Janovice 3:4

„Každý týden doufám, že je to naposledy a že už tuhle větu nebudu muset opakovat, ale opět jsme nevstoupili do zápasu dobře a soupeři darovali dvě branky. Nicméně ještě do poločasového hvizdu jsme zvládli vyrovnat. Druhý poločas jsme začali aktivně, měli jsme několik příležitostí ke skórování, ale jak to ve fotbale občas bývá, soupeř nás podruhé v zápase potrestal ze standardní situace, což je z naší strany ohromný luxus, který soupeři věnujeme jak na zlatém podnose. Od tohoto momentu jsme šli hrát trošku na riziko, ze kterého resultovalo vyrovnání a pár min před koncem jsme překlopili misky vah na svojí stranu skvěle zahranou standardní situací,“ hodnotil vítězné utkání červenojanovický fotbalista Tomáš Dudla. „Zápas byl hodně na morál, konečně jsme získali body i venku. Pochvalu si zaslouží nejen celý tým, ale i trojice rozhodčích, která skvěle zvládla celé utkání,“ přidal Dudla.

Branky: 21. Štěch, 28. a 54. Šobíšek – 33. Jonáš (z PK), 40. a 77. Eichler, 88. Novák. Poločas: 2:2.