Uhlířské Janovice – Kácov 2:2

„Co k tomu mám říct? Byli jsme podělaní celý druhý poločas. První ještě aspoň šel, ale druhý byla katastrofa,“ ulevil si trenér Uhlířských Janovic Martin Dotlačil. „Kácov celý zápas nic neměl a de fakto z ojedinělých šancí dal dva góly. Druhý poločas jsme šli pětkrát sami na bránu, ale nedali jsme. A v devadesáté minutě přišel trest. Zlobím se a moc,“ byl naštvaný kouč Uhlířů.

VIDEO: Z utkání U. Janovice - Kácov

Z fotbalového utkání I.B třídy Uhlířské Janovice - Kácov (2:2) | Video: Deník/Vladimír Malinovský

„Protože jsme si byli vědomi síly Uhlířských Janovic, chtěli jsme co nejdéle vydržet bez inkasované branky. Především jsme se nechtěli dostat do situace, aby nám domácí chodili do brejků, což byl s největší pravděpodobností jejich záměr, kdy šli do hry jen s jedním útočníkem,“ přemýšlel nahlas hostující kouč Michal Veliký. „To se dařilo a v prvním poločase kromě jednoho zaváhání plnili kluci vše, co jsme si řekli před zápasem v kabině. Bohužel jsme inkasovali ze standardní situace. Poté, co jsme vyrovnali, tak jsme nebyli dostatečně koncentrovaní a zbytečně okamžitě obdrželi druhý gól. Ve druhém poločase jsme se začali více prezentovat na útočné polovině, což vedlo k několika možnostem dosáhnout vyrovnání. Bohužel buď jsme byli nepřesní nebo to chytil brankář. S postupem času se samozřejmě otevřela vrátka v naší obraně, ale v tom okamžiku nás podržel zase nás brankář. Nakonec jsme zaslouženě vyrovnali v devadesáté minutě a bereme alespoň bod,“ popsal derby Michal Veliký.

Branky: 20. Zadražil, 37. T. Kopp – 35. a 90+2. Jícha. Poločas: 2:1.

Červené Janovice – Jesenice 3:1

„Hodně důležité vítězství, které by nám mělo dodat více klidu do závěrečných kol,“ hlesl po utkání červenojanovický fotbalista Tomáš Dudla. „Znali jsme sílu soupeře, ale na domácí půdě hrajeme skvěle a každý tým to u nás má těžké. Chtěli jsme hrát z dobře organizovaného bloku a hrozit z rychlých protiútoků, což se nám dařilo celých devadesát minut. Měli jsme více gólových příležitostí a proto po zásluze bereme tři body,“ radoval se Dudla. „Je škoda, že jsme inkasovali v posledních sekundách hry a neudrželi čisté konto,“ zalitoval nakonec obránce vítězného týmu.

Branky: 6. Cejnar, 13. Uher, 56. Kacafírek – 90. Obermajer. Poločas: 2:0.

Jevany – Sázava 2:1

„Z hlediska hry jako takové kluci podali výkon na hranici svých současných možností. Rvali se, běhali, hráli jednoduše na mokrém malém hřišti. Domácí hráli na tři obránce, my jsme solidně napadali a dostupovali po celém hřišti. V první půli jsme dali gól a mohli jsme dát tři. Hrozně špatně řešíme vyložené šance. Domácí měli dvě možnosti. Na začátku druhého poločasu máme dvě tutovky a opět nic. Zápas mohl být rozhodnutý. Pak od 60. minuty mladším hráčům docházejí síly a začali dělat chybičky. Jsou velmi limitováni technickými nedostatky a v únavě se to hned ukáže. Ty zkušenější bohužel chybuji také. Zvlášť druhý gól byl úplně zbytečný. Ještě v poslední minutě jsme úplně sami před brankářem a místo jednoduchého zakončení jdeme do další zasekávačky. Mužstvu nemohu vyčíst nasazení. Kluci v tomto složení šli na krev, ale popravíme se zahazováním šancí a vzadu to nejsme schopní uhrát bez chyb,“ zhodnotil výkon svého mužstva hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Branky: 66. Šťastný, 85. Čurgali - 35. Kalina. Poločas: 0:1.

VIDEO: Z utkání U. Janovice - Kácov

Z fotbalového utkání I.B třídy Uhlířské Janovice - Kácov (2:2) | Video: Deník/Vladimír Malinovský

Býchory – Paběnice 0:4

„Utkání v Býchorech jsme velmi dobře začali a už v 6. minutě jsme se dostali do vedení zásluhou Váni. Poté byl první poločas vyrovnaný, my měli svoje šance a domácí hrozili střelami ze střední vzdálenosti. Druhý poločas si myslím, že už byl v naší režii, kde jsme šance zúročili v góly, kdy se trefili Mužátko, Váňa a skóre uzavřel Koloušek. Za vítězství jsme rádi,“ podotkl k utkání hrající trenér Paběnic Jaroslav Vlach.

Branky: 7. a 70. Váňa, 59. Mužátko, 78. Koloušek. Poločas: 0:1.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...