Bílé Podolí – Sadská 2:2

„V prvním poločase jsme hráli velice dobře, kluci měli chuť a poločas skončil nerozhodně. Měli jsme tam dobré věci, předvedli jsme pěkné akce a tleskali nám i diváci. My jsme ale neproměnili pokutový kop a další dvě příležitosti, asi mohlo být po zápase. Potrestal nás Plot, který se nádherně trefil. Ve druhém poločase jsme chtěli nedostat gól, ale vypadli jsme ze hry, přestali jsme běhat a soupeř nás přimáčkl. Sadská vedla dva jedna, ale na konci vyrovnal Štoček, který předtím neproměnil penaltu. I kdybychom prohráli, náš výkon byl dobrý. Takže jsme za bod rádi,“ uvedl trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb.

„Děkuji klukům za bojovnost a za to, že jsme zápas odehráli bez červené karty. Víc se k zápasu nemám chuť vyjadřovat. A už vůbec ne směrem k rozhodčím. Dali jsme regulérní góly, ty nám ale neuznali. Takže jsme rádi za bod a tím to končí,“ byl stručný hrající trenér hostujícího mužstva Milan Svoboda.

Branky: 6. Weinlich, 89. Štoček – 12. a 80. Plot. Poločas: 1:1.

Jíkev – Vrdy 3:3

„Vrdy přijely s mladým běhavým týmem, který nám trochu ze začátku zatápěl, ale rychle jsme se z toho dostali. Máme v posledních zápasech problém se sestavou, takže to lepíme, jak se dá. Přesto jsme neodehráli špatné utkání. Vrdy nám odskočily první poločas o dva góly. Ale trpělivou hrou do středu s výpady po stranách se nám podařilo vývoj utkání zvrátit a otočit výsledek. Třetí gól jsme dali z jasné penalty, kterou Tomášek zkušeně proměnil. Nakonec jsme ale inkasovali třetí gól z mé strany, kdy jsme neuhlídali centr do vápna. I když soupeř měl dál rychlé brejky, remízu jsme uhlídali. Musím uznat, že plichta vzhledem k vývoji utkání byla nakonec spravedlivá,“ vyprávěl hrající předseda jíkevského klubu Jan Lebduška.

„Zápas dvou týmů s rozdílným herním stylem přinesl od začátku velké množství šancí na obou stranách. Mimo branky Šveřepy jsme neproměnili samostatný nájezd Novým, neuklidili jsme hlavou balon v malém vápně a když už jsme míč do branky dostali, rozhodčí signalizovali ofsajd. Domácí v prvním poločase trefili břevno a hrozili z rohových kopů. Zkraje druhé půle jsme proměnili až několikátou šanci z pravé strany na 2:0. Hned vzápětí jsme si vybrali strašidelnou čtvrthodinku, kdy jsme po standardkách a penaltě třikrát inkasovali. V průběhu druhé půle jsme šli několikrát sami na brankáře, ale žádnou z těchto příležitostí jsme nedokázali využít. V 77. minutě jsme přesto po centru zprava srovnali na konečných 3:3. Šancí jsme si vypracovali na několik zápasů, škoda zbrklosti při zakončení,“ litoval kouč hostujícího celku Roman Masopust.

Branky: 54. a 58. z PK Tomášek, 67. Másílko – 25. Šveřepa, 52. Nový, 77. Rubeš. Poločas: 0:1.

Vyžlovka – Suchdol 3:0

„Domácí nás přehráli jednoznačně důrazem. Nám chybělo hodně zraněných hráčů a to bylo na naší hře také znát. Ale hlavně jsme opravdu nestačili v důrazu. Výsledek hovoří za vše,“ hlesl hrající trenér hostujícího mužstva David Čižinský.

Branky: 6. vlastní Volný, 21. z PK Souček, 51. Jambor. Poločas: 2:0.

Teplýšovice – Uhl. Janovice 5:0

„Bylo to kruté. My jsme byli jaloví. Za stavu jedna nula jsme trefili tyč, jinak jsme byli ale odevzdaní. Vůbec se nám nedařila hra, oni hráli dobře a spadlo jim do brány skoro všechno. Více bych se k zápasu nevracel, je to uzavřená záležitost,“ trpce se pousmál trenér Uhlířských Janovic Radek Förster, který se také na dvacet minut dostal na plac.

Branky: 21. Zima, 39. Vyhlídal, 47. a 60. Průcha, 66. Suk. Poločas: 2:0.

Miřetice – Sázava 1:0

„Myslím, že to byla hodně zbytečná prohra. Měli jsme neustálou převahu po celý zápas. Remíza by asi byla spravedlivá. Domácí hráli pouze na brejky. Dali nám gól z trestňáku, kdy si náš brankář rovnal zeď a hráč nám to kopl do prázdné branky. Dost divný a blbý gól. Šance jsme měli, ale neproměnili. Měli jsme kopat dvě penalty, ale rozhodčí to viděl jinak. Takový je život. Výkon nebyl úplně špatný, ale něco tomu chybělo,“ hodnotil utkání hrající trenér sázavského týmu Pavel Chuchla.

Branky: 40. Přitasil. Poločas: 1:0.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...