Červené Janovice – Vlašim B 6:2

„Úvodních čtyřicet minut bylo z naší strany vlažných, ve finální a předfinální fázi jsme nedokázali volit správná řešení a navíc dvakrát inkasovali. Jako by nás druhá branka probrala z letargie, zařadili jsme vyšší rychlostní stupeň a ještě v poslední pětiminutovce prvního dějství jsme dokázali vyrovnat. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Druhý poločas už byl čistě v naší režii, čtyřikrát jsme skórovali, soupeř ke konci zápasu úplně odpadl a my celkem pohodlně dokráčeli k zaslouženým třem bodům,“ radoval se z výhra červenojanovický fotbalista Tomáš Dudla. „Dali jsme krásné branky. Vyrovnávací branka z kopačky Jakuba Jonáše by mohla být kandidátem na gól roku. Tým již poněkolikáté v této sezoně ukázal velkou morální sílu, opět jsme dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání,“ těšilo celý domácí tábor.

Branky: 42. a 69. D. Uher, 44. Jonáš, 47. a 73. Cejnar, 86. Novák – 36. a 40. Lažan. ČK: 83: Žirovnický (Vlašim). Poločas: 2:2.

Sázava – Křivsoudov 6:0

„Začátek a hned dvě chyby z naší strany. Nebyly z toho šance pro hosty, ale bylo to o fous. Potom dal Svoboda první gól. Samozřejmě to bylo fajn, ale ta první půlhodina nebyla nic extra. Soupeř nás občas zatlačil, ale do vápna se nedostal. Pak to začalo padat do brány a i přesnost a plynulost hry z naší strany šla nahoru. Druhá půlka se mi líbila. Hezké akce, do kterých se zapojili všichni kluci. Je jasné, že soupeř už neměl takovou motivaci. Bylo rozhodnuto v poločase,“ řekl k utkání hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla, který se tentokrát zapsal také mezi střelce. „Ale naši mladí kluci hráli hezky, z toho jsem měl radost. Steinocher vymetl neskutečnou šibenici ve druhé půlce. To bylo fakt moc pěkné. Máme radost ze tří bodů a musíme válčit dál,“ přidal Chuchla.

Branky: 4. a 39. Svoboda, 28. Šafránek, 43. a 73. Steinocher, 59. Chuchla. Poločas: 4:0.

Uhlířské Janovice – Jesenice 2:0

„Věděli jsme, že nás čeká silný soupeř. Prvních deset minut jsme měli vést 2:0, kdy jsme netrefili prázdnou bránu. Soupeř si de facto za celý zápas nevytvořil žádnou šanci, ze které by mohl hrozit. Gól jsme dali ze standardky, kdy Zadražil zavíral zadní tyč a nekompromisně zakončil. Druhý poločas do šedesáté minuty jsme měli další čtyři tutové šance, které jsme neproměnili. V 89. minutě jsme dali na 2:0,“ popsal důležité momenty vítězného utkání trenér Uhlířských Janovic Martin Dotlačil. „Konec zápasu byl vyhrocený, soupeř neunesl prohru a při slavení našeho gólů udeřil soupeř do obličeje našeho hráče. Úplně nechápu, proč to udělal, soupeř si za celý zápas nic nevypracoval. Vyhráli jsme zaslouženě, kluky za týmový výkon chválím, super zápas,“ byl hodně spokojený Dotlačil.

Prohlédněte si první branku utkání

Z fotbalového utkání I.B třídy Uhlířské Janovice - Jesenice (2:0) | Video: Deník/Vladimír Malinovský

Branky: 22. Zadražil, 89. T. Kopp. ČK: 90. Kuchta (Jesenice). Poločas: 1:0.

Kácov – Kunice 3:2

„První poločas byl spíše boj o území než fotbal a to především proto, že jsme hráli středem hřiště a málo využívali krajní prostory. Přesto jsme se dostali do dvou jasných příležitostí, které jsme neproměnili. Navíc ve 40. minutě z našeho rohu a obrovské chybě našeho posledního hráče šel útočník Kunic sám na brankáře a bezpečně proměnil. Druhý poločas jsme zvýšili úsilí začali hrát po křídlech a vypracovali si řadu šancí. Nakonec se nám podařilo otočit na 2:1, ale vzápětí jsme nepohlídali dlouhý aut a bylo to 2:2. Když už to vypadalo na remízu, tak z posledního rohu rozhodl Filip Mejstřík, který tak zažil pětigólový víkend (4 branky dal za B tým), přestože je to primárně brankář,“ usmíval se trenér Kácova Michal Veliký.

Branky: 48. Štorch, 70. Cettl, 90+2. Mejstřík - 40. a 70. Kubice. Poločas: 0:1.

Sadská – Paběnice 1:9

„Byl to jeden velký zmar, víc k tomu snad není není potřeba něco dodávat. My jsme si dali snad sedm gólů sami. Prostě zmar, bylo to hrozné,“ hlesl po debaklu krátce hrající trenér Sadské Milan Svoboda.

„Zápas jsme nezačali úplně dobře a domácí měli svoje šance, při kterých nás podržel brankář Nesládek. Hrálo se tak nahoru – dolů, i my měli svoje šance, ale od stavu 1:2 si myslím, že už jsme zápas začali kontrolovat a poločas skončil 1:3,“ hodnotil první poločas hrající kouč hostí Jaroslav Vlach. „Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a proměnili svoje šance, kdy jsme po hezkých akcích zakončili nějaké akce do prázdné brány. Za výhru jsem rád a gratulace klukům do kabiny,“ přidal Vlach. „Bohužel nám i tentokrát chybělo asi deset lidí kvůli zranění a pracovním povinnostem a pomohli nám nestárnoucí kluci z béčka, za to jim děkuji. A ještě jeden z nich - Blahník - dal čtyři góly, klobouk dolů,“ chválil kouč Paběnic.

Branky: 26. Plot – 32., 47., 51. a 66. Blahník, 15. a 75. Špičák, 35. a 68. Šindelář, 80. Mužátko. Poločas: 1:3.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...