Kunice – Sázava 2:1

„Zápas byl sice podstatně lepší než minule, ale bohužel nepodařilo se nám získat body,“ litoval Pavel Chuchla, hrající trenér Sázavy. „V úvodu utkání jsme měli tři šance. I hra byla aktivní, ale vedení to nepřineslo. Domácí postupem času začali více hrát a být nebezpeční. Před poločasem z brejku šli do vedení. Druhou půlku odstartovaly naše jasné dvě šance. Měl je Tomáš Kalina. Opět nic. Domácí udělali další brejk a bylo to o dvě branky. Kalina krátce potom snížil a Ondra Dušek mohl vyrovnat. To se nepodařilo,“ přidal Chuchla.

Branky: 40. Kubice, 57. Skála – 64. Kalina. Poločas: 1:0.

Vyžlovka – Uhlířské Janovice 1:3

„První poločas jsme byli aktivní dali jsme krásné tři góly a ještě mohli přidat, ale nedokázali jsme řešit finální fázi. Brankář Kmoch nás podržel. Druhý poločas byl bojovný, Vyžlovka vysunula čtyři hráče nahoru a kopala dlouhé míče na Šmída. Inkasovali jsme z penalty, která za mě nebyla. Ale teď už je to jedno. Vítězství bereme, pro nás důležité a odbojované tři body,“ radoval se trenér Uhlířských Janovic Martin Dotlačil.

Branky: 63. Dušek (z PK) – 17. J. Kopp, 21. Jelínek, 42. T. Kopp. Poločas: 0:3.

Říčany – Červené Janovice 6:3

„Naprosto fér zápas, který měl oboustranně velmi dobré parametry, hrálo se v solidním tempu a k vidění bylo velké množství brankových příležitostí na obou pólech hřiště,“ uvedl Tomáš Dudla, hráč hostujícího celku. „V poločase jsme si řekli, že začneme hrát na větší riziko a budeme se snažit dostat na dostřel. Bohužel jsme to ale byli my, kdo brzy po změně stran inkasoval a to asi určilo ráz zbytku utkání. Domácím gratuluji ke třem bodům, vyhráli zcela zaslouženě. Rád bych pochválil trojici rozhodčích za výborný výkon v utkání,“ dodal Dudla.

Branky: 7. a 30. Hýsek, 13. Jonscher, 34. Holub, 55. Sus (z PK), 62. Snop – 9. Novák, 22. Eichler, 88. Kacafírek. Poločas: 4:2.

Vlašim B – Kácov 3:0

„Chtěli jsme hrát co nejdéle s nulou a nepouštět Vlašim do brejků a to se nám dařilo. Navíc jsme vyráželi do protiútoků, které jsme bohužel nebyli schopní dotáhnout do gólových příležitostí. Navíc jsme v závěru poločasu zbytečně inkasovali ze situace, kterou jsme měli pod kontrolou. Ve druhém poločase jsme přežili hned na začátku penaltu a vzápětí jsme zahodili naši jednou stoprocentní šanci. V podstatě z protiútoku jsme inkasovali a nebylo co řešit. Musím uznat, že Vlašim zaslouženě vyhrála a k vítězství a výkonu domácím gratuluji,“ řekl sportovně kácovský trenér Michal Veliký.

Branky: 23. Pešek, 55. Badu, 86. Lažan. Poločas: 1:0.

Paběnice – Pečky 3:2

„Zasloužené tři body po kvalitním výkonu,“ radoval se hrající trenér Paběnic Jaroslav Vlach. „V prvním poločase jsme před přestávkou otočili do poločasu na 2:1 krásnými góly. První po kombinaci a z centru ze strany to krásně Váňa uklidil na první tyčku a druhý, kdy Koloušek viděl vyběhnutého brankáře a tak z půlky hřiště ho přehodil. Druhý poločas jsme poctivě bránili a utkání si zbytečně zkomplikovali individuální chybou na konci zápasu. Za tři body jsme rádi,“ cenil si výhry paběnický kouč Vlach.

Branky: 42. a 74. Váňa, 43. Koloušek – 24. Zajíc, 87. Sova. Poločas: 2:1.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...