Předchozí
1 z 8
Další

Sparta Kutná Hora – FC Velim 1:0 (1:0)

Branka: 6. Křelina. ŽK: Křelina, Šámal, Piskač – Šindelář, Kosina, Pych, Šourek. Rozhodčí: Suchý. Diváků: 180.

Pavel Šimáček (trenér Sparta Kutná Hora): Klobouk dolů před mými hráči. Myslím si, že vítězství proti druhému týmu tabulky jsme si zasloužili, i když kvalitní Velim nám třikrát zacinkala na tyč branky. Pomohl nám rychlý gól po super zahrané standardní situaci a další šance jsme neproměnili. Jsem rád, že si kluci opět ověřili, že pokud budou plnit pokyny do defenzivy a věřit ve vlastní síly, tak to může přinést úspěch.

Radim Truksa (trenér FC Velim): Za nás musím říct, že jsme zaslouženě prohráli. Dostali jsme gól hned po asi pěti minutách a vůbec by mě nenapadlo, že za celý zápas nebudeme schopní jednogólové vedení smazat. Kutná Hora hrála houževnatě a bojovně a na nás to tentokrát stačilo. Gól jsme nedali a zaslouženě prohráli.

Načítám tabulku ...

TJ Sokol Libiš – SK Posázavan Poříčí n. S. 3:1 (2:0)

Branky: 3. Bessonov, 38. Přibyl, 47. Moravec – 58. Hašek. ŽK: Vetešník, Bessonov, Moravec, Procházka – Hašek, Verner, Jírů. Rozhodčí: Asník. Diváků: 100.

Miroslav Kratochvíl (trenér TJ Sokol Libiš): V rámci tohoto kola k nám zavítal opět celek z horních postupových pater tabulky. Utkání jsme chtěli zvládnout a také jsme ho nakonec zvládli. Rozhodl týmový výkon, kombinační hra a nasazení našich hráčů. Nejednalo se vůbec o jednoduché utkání, ale díky naší předvedené hře zůstaly všechny tři body doma. V úvodu otevřel skóre dobře hrající Bessonov, o druhý gól našeho týmu se postaral hlavou po ideálním pasu Vondry Přibyl. Do druhého dějství jsme vstoupili také aktivně a zvýšili po standardní situaci hlavou Moravce na 3:0. Hosté poté snížili po našem nedorozumění Haškem na konečných 3:1, ačkoliv jsme v závěru měli velmi dobré šance ke skórování díky střídajícímu Muškovi.

TJ Ligmet Milín – Mnichovohradišťský SK 2:0 (1:0)

Branky: 39. a 61. Kunc (druhý z pen.). ŽK: Šilhavý, Kunc – Provazník, Macek. Rozhodčí: Brýl. Diváků: 120.

Martin Malý (trenér TJ Ligmet Milín): Čekali jsme těžký zápas, soupeř odehrál podobné utkání minulý týden ve Velimi. Byl na nás dobře připravený a v bloku čekal na naše chyby. Naštěstí si s tím kluci poradili a i díky Štěchymu (brankáři Marku Štěchovi) jsme vyhráli bez inkasované branky. Nebyl to od nás úplně koukatelný zápas, ale důležité je vítězství, které si kluci zasloužili za pracovitost.

Aleš Kohout (trenér Mnichovohradišťský SK): Člověk jede k prvnímu Milínu s tím, že nechce do poločasu dostat gól a chce nějaký gól vstřelit z brejku. To se nám nepovedlo. V první půli jsme dostali gól ze standardní situace, ve druhé půli se nám naskytla jedna situace, kterou ale Rakouský neproměnil, i když byl sám před brankářem Štěchem. Možná by se to trošičku zamotalo, bylo by to 1:1 a domácí by byli nervóznější. Pak jsme dostali gól z penalty, která byla. Předcházela tomu chyba a pak už jsme to jen hasili. Musím mančaft pochválit za organizovaný přístup, který jsme měli. Musím říct, že Milín je kvalitní, takže jsme si zasloužili prohrát. Bral bych i remízu, ale budeme to muset uhrát proti jiným soupeřům.

Luboš Kunc (vlevo) zařídil Milínu další výhru.
Lídr krajského přeboru zvýšil náskok na čele. Kunc dvěma góly režíroval výhru

Povltavská fotbalová akademie B – SK Doksy 0:1 (0:0)

Branka: 73. Nesládek. ŽK: Hejda, Schwan, Smetana, Gruntorád. Rozhodčí: Brožek. Diváků: 68.

Petr Nerad (hráč Povltavská fotbalová akademie B): Zápas jsme využili k tomu, aby se rozehrál širší kádr A týmu, jelikož měl odložený zápas. Výsledek je pro nás obrovské zklamání. V takové sestavě by měl být výsledek úplně jiný. Rozhodla jedna branka, které předcházelo několik chyb.

Martin Škvára (trenér SK Doksy): Mám obrovskou radost za kluky, jak zápas zvládli. Když mi dali zápis do rukou, našel jsem devět hráčů soupeře, kteří hrají v A týmu. Našim klukům jsem to raději ani neřekl, i když na hřišti se to pak od protihráčů a diváků dozvěděli také. Povltavská je pátá v ČFL a naši kluci s ní sehráli vyrovnané utkání, v němž měli víc šancí. Nevím, jestli nás podcenili, je to možné, ale já věřím tomu, že i v nás byla velká kvalita.

Aleš Nesládek zápas rozhodl.
Senzační lup Doks, vyhrály na hřišti třetiligisty nabité Povltavské

AFK Tuchlovice – Spartak Průhonice 3:1 (1:1)

Branky: 39. a 80. Bureš, 83. Pihrt – 43. Ondroušek. ŽK: Pihrt – Medek, Ondroušek. Rozhodčí: Žáček. Diváků: 212.

Miroslav Supáček (trenér AFK Tuchlovice): Nastoupili jsme v dobré sestavě a na hřišti to bylo znát. Dobře jsme kombinovali, drželi míč, ale do koncovky jsme se moc netlačili. Ve 39. minutě jsme po hezké kombinaci dali Burešem na 1:0. Ovšem soupeř kontroval ve 43. minutě z rohu. Ve druhém poločase jsme se až po prostřídání začali víc tlačit do koncovky, ale hosty několikrát podržel brankář. V 80. minutě dal na 2:1 opět Bureš a v 83. minutě po břevnu Brnovjáka, který byl na hřišti minutu, doklepl na 3:1 Pihrt. S herním projevem jsem spokojen, akorát se musíme víc cpát do vápna a zakončovat.

Rudolf Kahle (trenér brankářů Spartak Průhonice): Naše zápasy s Tuchlovicemi jsou vždy podobné. Hraje se celkem fotbal, i když týmy jsou na opačných pólech tabulky. I v sobotu to tak bylo. V první půli jsme byli možná o trochu aktivnější, ale finální fáze se nám nedařila. Soupeř šel do vedení po nádherné akci, přesném centru a dvou vyhraných hlavách. My před přestávkou srovnali po rohovém kopu. Ve druhé půli nás domácí zatlačili a Mára (brankář Štika) chytil tři gólovky. Poté se hra srovnala. Oba týmy chtěly vyhrát. My dali gól, ale asi z těsného ofsajdu. Tak směřoval zápas k obvyklé remíze až do 79. minuty. To vyvážel náš obránce míč a na půlkruhu byl sražen. Rozhodčí si bere píšťalku do úst, hráč Tuchlovic zakopne balon, ten skončí v naší brance. A rozhodčí tedy píská – gól. To, když teď vidíte, tak se snad i zasmějete. V tu chvíli? Každý, kdo trochu hrál, musí smeknout před kluky, že to dohráli bez vyloučení. Tím spíš, když máte za sebou první kolo v Hradišti. Chápu, že může rozhodčí udělat chybu. Když jsou však ty hrubé, zápas ovlivňující chyby opakovaně proti jednomu klubu, je to zvláštní, nebo cílené? Zatím navíc dostal rozhodčí trest jedinkrát, za ofsajdový gól v Sokolči. Body vám to nevrátí, ale aspoň si člověk řekne, že účast delegáta má nějaký smysl. Já mám teď do zítra čas, abych vysvětlil klukům, kteří začínají v chlapech, proč hrát fotbal.

Krajský přebor: Tuchlovice (v bílém) se vrátily po vydřené výhře nad Průhonicemi na druhé místo tabulky.
Posílené Tuchlovice zachránily zápas dvěma trefami Bureše v závěru

SK Tochovice – SK Poříčany 1:3 (1:2)

Branky: 37. Krotký – 15. a 90. Dukay, 25. Makovský. ŽK: Dušek – Kutina. Rozhodčí: Vaňousek. Diváků: 100.

Petr Janota (trenér SK Tochovice): Soupeř dobře vstoupil do zápasu a za podpory silného větru nás dostal pod tlak. Podařilo se mu vstřelit dvě branky ze standardních situací a byl v té chvíli lepším mužstvem. Nám se podařilo dostat do zápasu šťastným gólem. Ve druhém poločase jsme nevyužili několik šancí, soupeř kompaktně bránil a chodil do nebezpečných brejků. V posledních vteřinách do otevřené obrany hosté pečetili své zasloužené vítězství.

Miroslav Doležal (trenér SK Poříčany): Musím kluky pochválit za bojovnost, přístup a nasazení, které vedlo k zisku tří bodů. V prvním poločase jsme se dostali do zaslouženého vedení. Bohužel po naší nedůslednosti soupeř do poločasu z ojedinělé akce snížil. Ve druhém poločase jsme si i přes nápor domácích vedení pohlídali a z brejku dali na konečných 3:1.

MFK Dobříš – SK Sokoleč 3:3 (0:0)

Branky: 48. Janda, 79. Junek, 87. Puchmajer – 52. Fink, 53. Hlaváč, 88. Provazník. ŽK: Puchmajer, Procházka – Svoboda. Rozhodčí: Petýrek. Diváků: 110.

Jiří Rychlík (trenér MFK Dobříš): Soupeř měl zkušený tým a připravoval jsem hráče, že nám moc míč nedá. Ve druhém poločase vedeme 1:0, ale za čtyři minuty prohráváme 1:2. Jsme někde dole. Pak se zvedneme a dokážeme stav otočit na 3:2. Tým má sílu zvrátit zápas. Pak dostaneme gól, jak mateřská školka. Špatně odkopnutý balon. Náš hráč jde sám, voláme na něj, míč vezme a nakopne. Obránce chce odhlavičkovat a rybičkou pošle míč frajerovi na vápno. Přijde centr a dostaneme gól. V nastavení nám soupeř mine prázdnou bránu. Klidně jsme mohli padnout a bylo by hotovo. V neštěstí jsme měli štěstí. Fotbalový bůh nás měl rád, že nám daroval alespoň bod.

Jan Hlavatý (trenér SK Sokoleč): Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. První část utkání byla hra pouze mezi vápny s minimem šancí a zakončení. Druhý poločas už byl zajímavější a padlo šest branek. S předvedenou hrou ani s výsledkem ale nejsme úplně spokojení. Obdržené góly byly z naší strany dost laciné a domácím jsme dva ze tří gólů vysloveně darovali. Toto utkání jsme měli zvládnout za tři body. Nyní už se musíme soustředit na domácí utkání, kde chceme bodovat naplno před našimi fanoušky.

Fotbalisté Dobříše opět v domácím prostředí klopýtli.
Dobříš v další přestřelce. Doma se ale musela spokojit jen s bodem

TJ Tatran Sedlčany – SK Chlumec 2:1 (0:1)

Branky: 62. Novotný, 73. Sochůrek – 3. Bláha. ŽK: Sochůrek, Novotný – Dobiáš, Čížek. Rozhodčí: Kovář. Diváků: 180.

Vlastimil Zelenka (trenér TJ Tatran Sedlčany): K zápasu jsme měli zvýšenou motivaci, protože jsme na podzim schytali od Chlumce debakl. Bohužel utkání nezačalo podle našich představ. Hned z prvního rohu zůstal trestuhodně na penaltě volný střelec Bláha a poslal hosty do vedení. Poměrně rychle jsme se oklepali a hrálo se převážně před hostující brankou. I když jsme měli nadějné situace a Sochůrek trefil břevno, tak možná rozhodující situace zápasu proběhla na druhé straně, když Dřevojan zlikvidoval obrovskou dvojšanci Sirotka a Dobiáše. Ve druhém poločase jsme pak zúročili územní převahu a zápas nakonec otočili. V závěru nás sice soupeř zatlačil, ale důležité tři body jsme si už nenechali vzít.

Erik Šlechta (trenér SK Chlumec): Do zápasu jsme měli výborný vstup a už ve třetí minutě jsme se ujali vedení. Možná nám ale ten gól spíš uškodil, protože jsme byli strašně pasivní. Snažili jsme se hrát kombinačně, což terén nedovolil, a bylo strašně ztracených míčů na naší straně. Ve druhém poločase Sedlčany skóre otočily a až potom jsme začali zase hrát, jak chceme. Škoda gólů, co jsme dostali, dalo se tomu určitě předejít, ale nebyli jsme v zápase, jak jsme chtěli. Teď máme dva zápasy doma, kde chceme jít za vítězstvím.