Hned v úvodu utkání šel Hradílek sám na bránu, vystřelil podél brankáře, ale branku netrefil. I přes lepší herní projev Kutné Hory měli největší šanci domácí, když se Peterka ocitl před brankářem Malým, který ho dokázal vychytat. Do konce prvního poločasu začali mít domácí navrch, ale své šance nedokázali naplno využít.

Do druhého poločasu vstoupili lépe Kutnohorští, což vedlo k brance Marka Wolfa. Po pauze na občerstvení tempo hry opadlo, ale Kutná Hora měla stále více ze hry. Hosté si dokázali ohlídat výsledek a domácí nepouštěli do žádných velkých šancí.

„Utkání jsme zvládli za tři body, což je hlavní. Rád bych v tom pokračoval dál. Je škoda, že jsme neproměnili další šance, ale na druhou stranu jsme neobdrželi branku a to mě samozřejmě těší,“ zhodnotil utkání kutnohorský trenér Radek Kulhánek.

Poděbrady – Kutná Hora 0:1 (56. Wolf).

B. Poděbrady: Krch – Uher, Suchánek, Šendera (68. Stibor), Nedorost, Kubánek, Javorek, Hruška, Hněvsa, Pikner, Peterka. Trenér Oldřich Abrhám.

Kutná Hora: Malý – Filipec, Franc, Bílek, Matoušek – Hradílek, Semrád, Wolf, Kulhánek, Marek - Cimr. Trenér Radek Kulhánek.