Horky – Hlízov 0:1

„Chtěl bych svůj tým pochválit. Horky mají kvalitní tým, ale měli jsme je přečtené, hrají jednoduchý bojovný fotbal, všechno od brány nakopávají a všechny auty hází před bránu, pokud je to v rozumné vzdálenosti,“ načal hodnocení duelu trenér hlízovského týmu David Linhart.

„My teď proti dřívějšku jsme vzadu mnohem soubojovější, takže jsme měli celkem snadnou práci a domácí pustili za celý zápas pouze do jedné pološance a myslím si, že jsme měli hru docela pod kontrolou a měli rozhodnout dříve. Komplikace přišla v šedesáté minutě, kdy jsme šli po jasné druhé žluté kartě do deseti, ale obrázek hry se vůbec nezměnil. Mohl rozhodnout dvakrát Michal Kruliš, ale jeho dva úniky z poloviny hřiště bohužel stihla domácí obrana se štěstím zablokovat. Mrzí mě zase zbytečná červená, ale musím kluky ocenit, jak utkání zvládli i v deseti. Šanci dostali i hráči, kteří zatím pouze z různých důvodu paběrkovali, oba nastoupili na nezvyklých postech a oba rozhodně nezklamali,“ potěšilo Linharta a přidal jednu perličku. „Pobavil mě jeden okamžik, kdy při našem brejku ke konci do otevřené obrany domácích přesprintoval dobře pískající rozhodčí tři vracející se hráče doslova o parník,“ usmíval se lodivod Hlízova.

Branka: 60. Zdeňka. ČK: 61. Jilemnický (Hlízov). Poločas: 0:0.

Hlízov: Míšek – Vančura, P. Růžička, Šesták, Král, Jilemnický, Maxa, J. Růžička, Málek (63. Kubín), Zdeňka, Martínek (61. Kruliš, 90. Tichý).


Načítám tabulku ...