„Celkově jsme rádi, že bereme tři body. Když se vyhraje poslední zápas podzimu, oslavuje se mnohem lépe. Brzy jsme se dostali do vedení, pár chvil od začátku využil Jelínek chyby soupeře a potrestal ho brankou. Další dvě branky jsme vstřelili po dobře zahraných standardních situacích Josefa Fejfara," byl s výsledkem zápasu spokojený trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb.

„Druhý poločas byl od nás trochu lehkovážný, hosté pár minut po začátku druhé půle dali branku. Nám se ale o chvilku později podařilo dát další branku a udržet si náskok, tato branka podle mě rozhodla o vítězi utkání. Sice jsme dostali druhou branku, ale v devadesáté minutě se nám povedl protiútok, kdy dostal z pravé strany přihrávku Jelínek, který dorážel do prázdné brány. Myslím si, že body, které jsme za celý podzim nasbírali, jsou zasloužené a v tabulce jsme na tom docela dobře,“ dodal Šváb.

Bílé Podolí - Loučeň 5:2

Branky: 3., 90., Jelínek, 9., 34. L. Toman, 51. Spáčil - 49., 67. Vlasák).

Bílé Podolí: Dastych - Kupka, Šálený, L. Toman, Spáčil (67. Frčka) - Fejfar (62. Skala), Čakovský (62. Hájek), Pulkert, Weinlich (87. J. Švadlenka) - Jelínek, T. Švadlenka. Trenér Bohuslav Šváb.

Loučeň: Bednář - Holler, Špalda, Vlasák, Ladra, Poulíček, Prisčák, Štěpánek, Holub, Mareš, Bobek.

Ilustrační foto
Hlízov ukončil podzim na prvním místě. Vrdy prohrály se Sokolčí
Ilustrační foto
Sázava se s podzimem rozloučila prohrou. Zruč porazila Pečky