Čáslav B – Divišov 0:1

„První poločas se nám vůbec nepodařil, jen jsme nakopávali míče a to k ničemu kloudnému nevedlo. Ve středu zálohy jsme dávali protihráčům až moc prostoru. Hosté si vytvořili dvě šance, a jednu z nich proměnili po naší chybě po rohovém kopu. Od nás se dvakrát ukázal Vajgl, ale ani jednou nemířil přesně a stav utkání tak nezměnil. Ve druhém poločase jsme ovládali hru, ale nedařila se nám finální fáze. Pár střel jen těsně minulo bránu hostů. Zahrávali jsme několik standardních situací, při jedné šanci odkopával obránce hostů míč až na brankové čáře. Soupeř se dostal do jednoho brejku, který zvládl zastavit Pavlík, jinak se do ničeho nedostal. Dělá nám problémy koncovka, a bez toho se vyhrává jen těžko. Kluky chci za druhý poločas pochválit, odvedli dobrý výkon,“ zhodnotil utkání trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

V dalším utkání krajské I.A třídy čeká na čáslavskou rezervu mužstvo TJ Záryby. Utkání se odehraje v neděli 11. listopadu v Čáslavi od 14:00.

Branka: 40. Hanuš. Poločas: 0:1.
Čáslav B: Skokan – Dastych, Svoboda, Richard, Lebduška – Fuxa, Jirků (46. Uher), Vajgl, Trekoval – Plíhal (46. Pavlík), Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.
Divišov: Kopecký – Moravec, Srb, Rozsypal (82. Svejkovský), Janovský, M. Vondrák, J. Vondrák, Pekárek, Lehán, Šmíd (60. Campodonico), Hanuš. Trenér René Burcev.