V polovině minulé sezony neměl sázavský celek rozhodně na růžích ustláno. Vedení nezahálelo a přivedlo hned několik borců. A vše si sedlo podle představ trenéra. Aby také ne – Sázava vyhrála na jaře deset ze třinácti zápasů a tabulkou se hrnula velkou rychlostí vzhůru. Padla jen dvakrát jednou plichtila. Takže doplnění nebo posílení kádru bylo podle kouče zbytečné. „Odešel jen Jakub Švec do Hlízova. Odvedl u nás za dvanáct let skvělou práci. Má moje díky a přejeme mu v novém angažmá to nejlepší,“ vzkázal na dálku trenér Pavel Chuchla dnes už útočníkovi Hlízova. „K nám nepřišel nikdo. Nebylo potřeba rozšiřovat kádr,“ přidal hrající kouč Sázavy.

Václav Koloušek
Foto: Červené Janovice lovily v ligových vodách. Mají Kolouška a Boháče

Přestože si na jaře ukázal, že se dá porazit každý, přehnané cíle si před novou sezonou nedává. „Náš cíl je umístit se do šestého místa,“ hlesl Chuchla.

Také příprava a přípravné zápasy byly z pohledu kouče Chuchly naprosto v pořádku. „Příprava proběhla bez větších problémů a všichni hráči jsou zdraví. Jsem celkem spokojený a mistráky ukážou, jak na tom jsme,“ dodal čtyřiapadesátiletý šéf sázavské lavičky.

První utkání nového ročníku sehraje Sázava v neděli 21. srpna od 14 hodin v Miřeticích. Ve druhém podzimním kole bude hostit Kunice.