Vrdy – Horky 3:1

„Po vstupu do zápasu nám dělala velký problém hra středových hráčů, které jsme špatně dostupovali. Chtěli jsme být všude a nebyli nikde. Zareagovali jsme po čtvrthodince rotací v sestavě. To nám přineslo klid a přes obdržený gól po průniku po právem křídle postupně i převzetí iniciativy. Srovnat mohl Šveřepa, který se ale se střelou unáhlil. Volenec mířil v tutovce z malého vápna do boční sítě a Mikyskovy nůžky jen malém přerazily břevno. Průnik Víška zastavil ve vápně hostující gólman pouze faulem a následnou penaltu s jistotou proměnil Semrád,“ řekl k prvnímu poločasu trenér domácího mužstva Roman Masopust.

„Do druhé půle jsme šli ještě aktivněji. Od začátku jsme si vytvářeli množství šancí. Své příležitosti měli Semrád, Víšek, Volenec a hlavou Petr. O výhru se postaral ve druhé půli velmi aktivním výkonem Šveřepa, který proměnil své nájezdy v 64. a 82. minutě,“ popsal důležité momenty Masopust.

„Pro nás to byla dvojí výhra. První byla už samotné složení týmu. Po minulém zápase z Hlízovem jsme zůstali bez dalších dvou hráčů a hlavně u Vávry po otřesu mozku a naštípnutých žebrech uvidíme, jak dlouho nám bude chybět. Pomohli nám dorostenci a B tým a patří jim dík. Zvládli to výborně,“ pochvaloval si kouč vítězného celku.

Branky: 32. Semrád (z PK), 64. a 82. Šveřepa – 16. Milner. Poločas: 1:1.

Vrdy: Kopecký – Vavřina Šveřepa, Volenec, Andrle, Mužátko (60. Plašil), Semrád, Šranko, Mikyska (71. D. Kapounek), Víšek, L. Petr (87. Šulc, 90. Sucharda).