„Čeká nás účast ve skupině D, což je pro nás změna. Moc neznáme soupeře, některé jsme si nasledovali, nicméně je to pro nás výhoda z hlediska cestování, většina týmů je v okolí Sázavy. Navíc budeme většinou hrát v sobotu, což je také plus. Rádi bychom, i přes ne úplně široký kádr, hráli o vrchní polovinu tabulky, ideálně do šestého místa,“ nastínil Pavel Chuchla ambice Sázavy v nové sezoně.

„Přišel k nám Dan Kadlec z Loučně, bývalý hráč Poděbrad, myslím si, že naší ofenzivě může pomoct na více pozicích, je rychlý, také má zkušenosti, v přípravě se jevil dobře. Dále přibyl do kádru Roman Rympler, který prošel Mladou Boleslaví, ale dva roky nehrál fotbal. Bydlí od nás daleko, takže to je komplikace, nevypadá špatně, ale nemá kondici a visí nad ním otazník. Z klubu odešel Jarda Sochor do Senohrab,“ přiblížil Chuchla pohyby v kádru.

„Trénujeme krátce, takže je na kompletní hodnocení brzy, ale na tréninky chodíme v dobrém počtu. Ještě máme před sebou několik tréninků, hráči pracují tak, jak by měli. Závěry z letní přípravy ale nechám na pozdější dobu,“ řekl sázavský kouč k letní přípravě jeho svěřenců.