„Utkání proti Podolí skončilo zaslouženým vítězstvím. V první půli jsme ale ztráceli balony, trápili jsme se a nevyužili jsme slibné příležitosti. Darovali jsme hostům penaltu, která byla jejich jediná proměněná šance v zápase,“ komentoval utkání vedoucí domácího celku Miroslav Čepelka.

Domácí tým se ale ve druhém poločase vzpamatoval. „Pak jsme se uklidnili a dali jsem na dva jedna. Přidali jsme další branky a bylo po utkání. Krásně se trefil Koštíř, který hattrickem zajistil naše vítězství,“ dodal Čepelka.

„V prvním poločase jsme se ještě domácím ve hře vyrovnali. Ve druhé půli jsme ale za sedm minut dostali tři góly. Hráči pak klesli na mysli. Bohužel jsme postrádali nějaké hráče, kteří nám mohli pomoci. Asi by ten zápas vypadal trochu jinak. I domácím se v obraně objevily chyby, ale nedokázali jsme toho využít. Tři rychlé góly nás srazily a nedokázali jsme jít už dopředu,“ popsal hru ze strany hostů trenér Bílého Podolí Bohumil Šváb.

Semice - Bílé Podolí 5:1 (1:1)

Branky: 24. Švarc, 54., 58. a 88. Koštíř, 60. Kamlach – 37. Štoček ml. (z PK).

Semice: Veselý – Šimek (88. Kavka), Kudrna, Vavřík, Kamlach, Cáska (75. Brynych), Bříza, Švarc (78. Hylmar), Rychtařík, Koštíř, Jareš (46. Drahorád).

Bílé Podolí: Dastych – Kupka, Jansa, Weinlich, Fejfar, Tyšer (81. J. Švadlenka), Šálený, T. Švadlenka, Štoček ml., Radovnický (84. Plechatý), Štoček st. (65. Bíža).