Luštěnice – Hlízov 3:0

„Měli jsme velice špatné nastavení do zápasu, tři čtvrtiny týmu šli do utkání že se jim nemůže nic stát a že dáme soupeři tři góly. Opak byl ale pravdou,“ byl rozladěný trenér hostujícího mužstva David Linhart.

„Už v první minutě nám gólman namazal, ale my jsme šanci neproměnili. Domácí hráli dlouhé nákopy a rychlonohého hráče na levé straně, který nás dvakrát varoval, své šance nedal. Pak dal soupeř první gól, poté šli domácí sami na brankáře, Jiří Růžička hasil na poslední chvíli a byl zaslouženě vyloučený. Hráli jsme v deseti a hra nám vázla. Hráli jsme komplikovaně, ztráceli jsme jednoduché míče. Po sérii chyb jsme dostali druhý gól a bylo hotovo,“ popsal první poločas Linhart.

„Ve druhém poločase jsme hráli na dva útočníky, měli jsme dvě nebo tři šance, ale další nakopnutý balon znamenal třetí gól v naší síti a nebylo co řešit. Jsem zklamaný. Před sezonou bych bral druhé místo všemi deseti, ale závěr sezony nebyl dobrý. Zranili se nám zkušení Vančura a Maxa a to nám ukázalo, že tím chybí kvalita v útočné fázi. Navíc jsme začali dostávat dost zbytečné góly, poslední měsíc jsme i špatně trénovali. Kluky chci ale ocenit za druhé místo,“ dodal David Linhart.

Branky: 12. Pavlíček, 41. Feigl, 75. Hrdlička. ČK: 26. J. Růžička (Hlízov), 77. Špinka (lékař/zdravotník Hlízov). Poločas: 2:0.

Hlízov: Míšek – J.. Růžička, Šesták (46. Kubín), Jilemnický (46. Kruliš), Málek (61. M. Šváb), P. Růžička, Zdeňka, Král, Tichý (86. Vojtíšek), Martínek, Hačka.


Načítám tabulku ...