V utkání byly vidět pěkné situace, které by domácí chtěli přenést i do mistrovských zápasů. „Na druhou stranu jsme obdrželi čtyři góly, což je na můj vkus příliš. Stále je před námi dost práce,“ upozornil Jirků a řekl, co mu udělalo radost: „Že jsme do utkání opět zapojili čtyři dorostence a všichni pracovali dobře. Celé utkání navíc odchytal teprve sedmnáctiletý Vágner, který podal povedený výkon.“

Zápas se výsledkově přeléval. Hosté vedli 1:0, ale Čáslavští vyrovnali po pěkné akci Krále, Macha a zakončujícího Netušila. Do vedení šli znovu Příbramští po pěkné střele z dálky, ale Netušil svým druhým gólem podruhé v utkání srovnal skóre. Do přestávky domácí výsledek přeci jen otočili. Chadraba z dálky překvapil vyběhnutého gólmana – 3:2.

Po přestávce přidal čtvrtý gól Čáslavi B Plíhal, jenže příbramští mladíci znovu zabrali a srovnali krok na 4:4. Posledním gólem zápasu rozhodl o výhře svého týmu Radek Zoufalý, který měl ještě další dvě stoprocentní šance ke skórování. „Ve druhé půli jsme byli převážně lepším týmem,“ dodal Jirků.

FK Čáslav B – FK Příbram U18 5:4 (3:2, branky Čáslavi B: Netušil 2, Chadraba, Plíhal, Zoufalý). Čáslav B 1. pol: Vágner – Lebduška, Trekoval, Svoboda, Jelínek, Mach, Havrda, Král, Zoufalý, Chadraba, Netušil. 2. pol: Vágner – Novák, Trekoval, Svoboda, Hurda, Mach, Vocl, Král, Plíhal, Chábera, Netušil. Trenér Lukáš Jirků.

Fotogalerie z mládežnického fotbalového zápasu

Přípravné utkání: FK Čáslav (mladší žáci) - TJ Sokol Golčův Jeníkov (starší žáci):