„Utkání se vyvíjelo celkem dobře, od prvních minut jsme měli lehce navrch, nakonec jsme vstřelili branku ještě v prvním poločase. Navíc jsme měli ještě nějaké další náznaky šancí, soupeř byl ale poměrně aktivní, od dvacáté minuty jeho aktivita ale klesala. Ve druhé polovině utkání jsme skóre začali navyšovat, takže jsme to zvládli. Průběh utkání byl celkem klidný, pro nás šlo nejspíš o rozhodující body, s ohledem na tabulku. Jsme spokojení, ve čtyřech domácích zápasech jsme získali všechny body, to se nám na podzim až tak nedařilo. Na druhou stranu jsou naše venkovní výkony a výsledky výrazně horší. Nasadili jsme čtyři šestnáctileté hráče z dorostu kvůli absencím, předvedli dobrý výkon, u nás tedy panuje spokojenost,“ byl s výsledkem utkání spokojený trenér sázavských fotbalistů Pavel Chuchla.

Další utkání odehrají sázavští fotbalisté v neděli 19. května od 17:00 na půdě Škvorce, kde se utkají s tamním celkem. Na podzim dokázali svěřenci Pavla Chuchly Škvorec porazit 2:1 díky brankám Keltnera a Havránka.

Sázava je momentálně na sedmém místě tabulky I. B třídy s jednatřiceti body. Jedinou výhrou by se mohla dotáhnout až na čtvrté místo, podmínkou je prohra čtvrtého Bílého Podolí, páté Sadské a šestých Vrdů. Na Sázavu se dotahuje osmá Zruč nad Sázavou, které má jen o bod méně. Na poslední Uhlířské Janovice mají Sázavští pohodlný náskok sedmnácti bodů.

Sázava – Loučeň 4:0 (25. Marek Chrpa, 56., 80. Švec, 58. Havránek)

Sázava: Hošťálek – Skála, Dušek, Chuchla, Král – Danko (74. Zeman), Martin Chrpa, Marek Chrpa, Sochor (62. Svoboda) – Havránek, Švec. Trenér Pavel Chuchla.